שני הרוגים התפוצצות רכב בתל אביב

שני גברים נהרגו אמש בפיצוץ מכונית שעלתה באש עם רכב נוסף שהיה לצידה, בדרום תל אביב. שני הגברים בשנות ה-30 לחייהם, דמויות המוכרות למשטרה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שני בני אדם נהרגו אמש בפיצוץ רכב בפינת הרחובות אצ"ל ולח"י שבדרום תל אביב. כוחות הצלה הוקפצו למקום. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותם של השניים, גברים כבני 30.

המשטרה בודקת חשד ולפיו מדובר בחיסול על רקע פלילי. מפקד תחנת שכונות, רב-פקד דודי מלכה, הוסיף כי ההרוגים הם "דמויות מוכרות מעולם הפשע".

מספר נפגעים קל מחרדה טופלו ע"י פרמדיק וחובשים מתנדבים באיחוד הצלה סניף תל אביב כתוצאה מפיצוץ ברכב ברחוב אצ"ל פינת לח"י בתל אביב.

אבי מרכוס פרמדיק ראשי באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "מדובר בשני הרוגים שסבלו מפגיעות רב מערכתיות וללא דופק ונשימה כתוצאה מפיצוץ ברכבם. למרבה הצער לא נותר אלא לקבוע את מותם. כמו כן טופלו מספר נפגעי חרדה בעקבות אופי האירוע. צוותי כיבוי ומשטרה גדולים פועלים בזירת האירוע".

גדליה ולדמן חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה הענקתי טיפול רפואי ראשוני לנהג הרכב שנפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים כשהוא סובל מכוויות ופצעי הדף כתוצאה מהפיצוץ. כמו כן למרבה הצער נקבע מותם בזירת האירוע של שני פצועים אנוש ששהו ברכב שעלה בלהבות. צוותי כיבוי ומשטרה גדולים פעלו בזירת האירוע".

במשטרת ישראל אמרו: "הרכב שהתפוצץ ורכב נוסף עלו באש. על פי גורמי רפואה, שני גברים נמצאו ללא רוח חיים". כוחות ההצלה הפצירו בסקרנים הרבים שהתגודדו במקום להתרחק מכלי הרכב המפויחים.

הפראמדיקים של מד"א שמחה סימנדוייב וגל פאר שהגיעו למקום סיפרו: "היינו באחד מהרחובות הסמוכים והגענו בתוך זמן קצר למקום. ראינו 2 כלי רכב עולים באש ועשן סמיך. לא ניתן היה להתקרב לרכבים ובשלב הראשון לא ידענו אם ישנם נפגעים. כוחות הכיבוי פעלו לכבות את האש ושניתן היה להתקרב הבחנו בשני גברים בשנות ה- 30 ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום. המשכנו בסריקות ברכב השני ובסביבה ולא אותרו נפגעים נוספים."

השארת תגובה