מקהלת הילדים בסינגל-קליפ: "שירו להשם"

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

המפיק ישראל ברגמן מגיש סינגל-קליפ ראשון מתוך האלבום הרביעי בסדרת 'שבת המלכה', מלחניו של המלחין מאיר מרטין וידרקר מגרמניה, ובביצוע מקהלת הילדים 'שיר הלל' בניצוחו של המחנך הרב מאיר פנט, הלחן החדש והקצבי נושא את השם "שירו להשם".

גם ב"שירו להשם" כמו בשאר לחניו של וידרקר הופקד על העיבוד החדשני הפסנתרן הבינלאומי מנחם בריסטובסקי, ויחד עם שירתה היפהפיה של המקהלה וסולניה, מקבלות המילים המיוחדות הללו אותם אנו אומרים בקבלת שבת, גוון מוכר ואהוב עם טעם נוסטלגי כזה שמזכיר את תקופת פריחתן של מקהלות ה'פרחי'.

ל"שירו להשם" מצורף קליפ וידאו מרענן מבית היוצר של 'היפר הפקות', בו ניתן להתחבר להווי המוסיקלי, חוויות הילדות ושמחת החיים של 'שיר הלל' לצד שירה מקצועית.

בימים אלו נמשכת העבודה על האלבום החדש 'שבת המלכה 4' שיראה אור בקרוב, בו ישולבו מיטב הזמרים החסידיים לצד עיבודים חדשניים ויחודיים.

לחן: מאיר מרטין וידרקר.

מקהלת ילדים: 'שיר הלל' בניצוחו של הרב מאיר פנט.

עיבוד: מנחם בריסטובסקי.

הפקה מוסיקלית: ישראל ברגמן.

הפקת וידאו: 'היפר הפקות'.

מילים:

שִׁירוּ לַה' שִׁיר חָדָשׁ, שִׁירוּ לַה' כָּל הָאָרֶץ, שִׁירוּ לַה' בָּרְכוּ שְׁמוֹ, בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ, הָבוּ לַה' כָּבוֹד וָעֹז, הָבוּ לַה' כְּבוֹד שְׁמוֹ, הִשְׁתַּחֲווּ לַה' בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ… כָּל הָאָרֶץ.

לשירים וביצועים נוספים, ולרכישת סדרת אלבומי 'שבת המלכה'

אתם מוזמנים לבקר באתר: http://www.martinwiderkermusic.com

השארת תגובה