כ-5,000 איש הצביעו לסיעת "גל" המאוחדת בנתניה

שני מושבים לסיעת "גל" במועצת העירייה • למעלה מ-20 אחוזים מתושבי נתניה הביעו הזדהות עם שליחי ציבור דתיים • למעלה משליש מהנבחרים למועצת עיריית נתניה הינם שומרי תורה ומצוות

גל נתניה
גל נתניה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

גלי שמחה גדולים מציפים את כל בני היהדות הנאמנה בנתניה לנוכח תוצאות הבחירות למועצת העירייה, שהתקיימו ביום שלישי השבוע. קרוב ל-5,000 תושבים הצביעו ונתנו את קולם לרשימת "גל" של היהדות הנאמנה המאוחדת, אשר זכתה לברכתם של כ"ק מרן אדמו"ר מצאנז שליט"א וחברי מועצות גדולי התורה שליט"א.

התוצאה המרנינה היא לשיחת היום בקרב כל בני היהדות הנאמנה בנתניה, אשר רבים מהם נרתמו לפעול למען הצלחתה של רשימת "גל" המאוחדת, בה מאוחדים קהילת "קרית צאנז" יחד עם הסיעות "אגודת ישראל" ו"דגל התורה".

בנתניה מציינים את הפעילות הרחבה של הרשימה המאוחדת "גל" שניכרה היטב בכל חלקי העיר בימים שלפני הבחירות בכלל וביום הבחירות בפרט. מן המטה המרכזי של הרשימה שהיה בקרית צאנז חלשו על עשרות המטות שהיו פרוסים בכל רחבי העיר, בהם פעלו זה לצד זה בהרמוניה נפלאה בני כל העדות והחוגים, כשציבור שומרי התורה והמצוות בעיר נרתמו לסייע ולעזור בכל כוחם ובהתלהבות גדולה להצלחתה של הרשימה המאוחדת, כמצוות "ועשית ככל אשר יורוך".

על פי נתוני תוצאות האמת שהתפרסמו אמש, היו בנתניה 46 אחוזי בחירה מכלל בעלי זכות הבחירה, דבר המהווה עלייה משמעותית במספר המצביעים. בבחירות הנוכחיות הצביעו 85,154 תושבים ואילו בבחירות הקודמות עמד מספר המצביעים על 66,530. למרות זאת הצליחה סיעת "גל" המאוחדת לשמור כל כוחה במועצת העירייה, בה יהיו לה 2 נציגים.

יש לציין כי נתונים אלו הם עוד טרם ספירת קולות החיילים והנכים וכו', שסיום ספירתם ופרסום התוצאות הסופיות אמורים להיות רק היום. לפי המסתמן כעת יכהנו מטעם סיעת "גל" במועצת עיריית נתניה אישי הציבור הנודעים: הרב שמעון שר, המכהן עתה כסגן ומ"מ ראש העירייה; הרב יוסף ביטון והרב יצחק זמל, נציג "דגל התורה", שיכהנו ברוטציה.

כן יצויין, כי לשמחת בני היהדות הנאמנה בנתניה, גם לסיעת ש"ס בעיר יהיו 3 נציגים במועצת העירייה, ואף סיעת "קשת" בראשות מר עקיבא יצחקי שומרת על כוחה ולה מושב אחד במועצת העירייה.

בסיעת "גל" אמרו אמש, כי השקלול המספר הכללי של המצביעים בנתניה מגלה כי למעלה מ-20 אחוזים מתושבי העיר נתניה הביעו בהצבעתם הזדהות עם שליחי ציבור דתיים, וכן למעלה משליש של חברי מועצת עיריית נתניה שנבחרו לקדנציה הקרובה הינם שומרי תורה ומצוות, דבר המהווה הישג כביר בנתניה שהיתה ידועה בעבר כאחד ממעוזי הערים החילוניות.

ראשי רשימת "גל" ברכו אמש על התוצאות החיוביות ואמרו כי איתנה תקוותם שנצחון האחדות – מלבד קידוש שם שמים שהוא גורם – גם יתרום רבות לקידום צרכי העיר בכל התחומים החינוכיים והחברתיים, ויביא לחיזוק עניני הדת ומוסדות התורה והחסד בעיר.

השארת תגובה