הנשיא הישראלי בראש הפדרציה העולמית

יורם דבש נשיא בורסת היהלומים נבחר לעמוד בראש ועדה של פדרציית היהלומים העולמית שתקדם פרויקטים אסטרטגיים לקידום ענף היהלומים בעולם – כך הוחלט בוועידה השנתית של הפדרציה העולמית שהתקיימה במומבאיי

יורם דבש נשיא בורסת היהלומים. צלם גיל לביא (24)
יורם דבש נשיא בורסת היהלומים. צלם גיל לביא (24)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשיא הבורסה הישראלית ליהלומים, יורם דבש,  נבחר לעבוד בראש ועדה בינלאומית חדשה של פדרציית בורסות היהלומים העולמית WFDB, המהווה את הגוף החשוב ביותר בענף היהלומים הבינלאומי, שתוביל תהליכים אסטרטגיים לקידום הענף בעולם. כך הוחלט בוועידה השנתית של הפדרציה העולמית שהתקיימה השבוע במומבאיי, הודו.

יורם דבש מסר: "הבורסה הישראלית ליהלומים ברמת גן היא חוד החנית של רפורמות וקידמה טכנולוגית בענף היהלומים בעולם. בשנים האחרונות קידמנו בישראל מהלכים פורצי דרך של הגדלת השקיפות בענף, הגברת שיתוף הפעולה עם הרשויות והטמעת קוד אתי ראשון מסוגו בעולם, לצד מהלכים פורצי דרך בתחום הטכנולוגי שהביאו למהפכה טכנולוגית של ממש".

דבש, ששימש בעבר כסגן נשיא פדרציית היהלומים העולמית WFDB, הפתיע את ענף היהלומים בעולם לפני כחצי שנה, כשהודיע כי הוא מוותר על מועמדותו לתפקיד נשיא WFDB כדי להקדיש את מיטב מרצו לתפקיד נשיא הבורסה ברמת גן ולהמשיך במהפכה הטכנולוגית והניהולית שהוא מוביל לשינוי פני הענף בישראל ולחילוצו מהמשבר שבו הוא נמצא.

דבש עמד בראש משלחת גדולה ומכובדת של ראשי הבורסה הישראלית ליהלומים, אשר  לקחה חלק בכינוס השנתי של פדרציית היהלומים העולמית. יחד עם דבש היו במשלחת למומבאיי מנכ"ל בורסת היהלומים ערן זיני, בועז מולדבסקי יו"ר מכון היהלומים, עו"ד בורסת היהלומים שמואל עייני, מאיר ורטהיים יו"ר הועדה המשפטית בפדרציית היהלומים העולמית ושבי פוגל נשיא בורסת אתגר.

השארת תגובה