ליצמן ביקר במטה של הומינר

את פניו של סגן השר ליצמן קיבל יו"ר אגודת ישראל ברחובות פנחס הומינר העומד בראש הרשימה שסקר בפניו את העבודה הנעשית בשטח * לאחר מכן התקבל ליצמן לברכה במעונו של האדמו"ר מקרעטשניף

114
114
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

פחות מיומיים לפני פתיחת הקלפיות ביקר סגן שר הבריאות יעקב ליצמן במטה אגודת ישראל ברחובות, התעדכן בפעילות הרבה והעניק תמיכה בלתי מסויגת לפעילים.

את פניו של סגן השר ליצמן קיבל יו"ר אגודת ישראל ברחובות פנחס הומינר שסקר בפני הרב ליצמן את הפעילות המתנהלת בימים אלו, בישורת האחרונה לפני פתיחת הקלפיות, וידוא מאגר התומכים וההיערכות לקראת יום הבחירות.

בפני האורח הוצגו המערכות הממוחשבות לצד פעילות השטח הנעשית לאורך היום כולו, כאשר בכל יום מתווספים למאגר התומכים מספר רב של תושבים המביעים תמיכה ברשימת אגודת ישראל שזוכה לברכתם של מרנן ורבנן גדולי וצדיקי הדור שליט"א.

יצוין כי לקראת הבחירות המקומיות ברחובות הוסיפו מרנן האדמו"רים אשר להם קהילות ברחובות את חתימתם לקריאת האדמו"ר מקרעטשניף בקריאה לתמוך ברשימה. בין האדמו"רים שהוסיפו חתימתם האדמו"ר מויז'ניץ, האדמו"ר מצאנז, מויז'ניץ והאדמו"ר מסערט ויז'ניץ.

מטה מיוחד נפתח גם בחסידות דז'יקוב-ויז'ניץ בעידודו של האדמו"ר, ומטה נוסף נפתח בבית הכנסת פא"י.

סגן השר ליצמן הביע את בטחונו כי בס"ד תזכה אגודת ישראל להצלחה מרשימה בבחירות ברחובות. "עבודתכם מרשימה ביותר, אני נוכח לגלות את הפוטנציאל הרב בס"ד, ואני צופה הצלחה מרשימה בס"ד".

לאחר מכן התקבל סגן השר לברכה במעונו של האדמו"ר מקרעטשניף שבירך את יעקב ליצמן על פועלו הרב למען הציבור בישראל ואיחל לו המשך הצלחה בפעילותו תוך המשך קידוש שם שמיים.

השארת תגובה