15מיליון ₪ הושקעו במתחם קניות חדש בנצרת עלית

רוחה אבקסיס מנכ"ל עופר סנטר נצרת עלית: "הרחבת המתחם החדש, אשר עלות ההשקעה בו 15 מיליון ₪ ובנייתו החלה לפני כשנה, משתרע על שטח של 1,400 מ"ר וכולל 8 חנויות חדשות המשלימות את מגוון ותמהיל החנויות במתחם הקיים"

הרב הראשי של נצרת עלית, ישעיהו הרצל וראש העיר רונן פלוט | צילום: בן פרידמן
הרב הראשי של נצרת עלית, ישעיהו הרצל וראש העיר רונן פלוט | צילום: בן פרידמן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ביום חמישי האחרון (25.10), הושק מתחם הקניות החדש בנצרת עלית. הצפינו עד נצרת עלית בכירי קבוצת קניוני עופר, בניהם: ליאורה עופר- יו"ר מליסרון, אבי לוי- מנכ"ל מליסרון ומשה רוזנבלום- מנכ"ל קניוני עופר, לרגל אירוע חגיגי להשקת מתחם קניות חדש בעופר נצרת עלית, שנפתח בהשקעה של 15 מיליון ש"ח.

האירוע כלל מינגלינג וכיבוד בניצוחו של השף תומר לוי, ונפתח בטקס מסורתי של גזירת הסרט וקביעת המזוזה ע"י ראש העיר רונן פלוט והרב הראשי של נצרת עלית, ישעיהו הרצל, שאמר: "בהיבט התורני, יום גשם זה יום ברכה" ובירך את המקום ואת ראש העיר לקראת הבחירות.

ליאורה עופר יו"ר מליסרון פתחה את האירוע ואמרה: "מתחם עופר נצרת עלית מהווה דוגמה לדו קיום במדינת ישראל ועל כן, אני אישית ובכירי מליסרון אוהבים מאוד את המתחם, אנשיו והפעילות שבו".

רוחה אבקסיס מנכ"ל עופר סנטר נצרת עלית אמרה לאורחים: "הרחבת המתחם החדש, אשר עלות ההשקעה בו 15 מיליון ₪ ובנייתו החלה לפני כשנה, משתרע על שטח של 1,400 מ"ר וכולל 8 חנויות חדשות המשלימות את מגוון ותמהיל החנויות במתחם הקיים. החנויות החדשות יפתחו בשבוע הקרוב: פייר קארדן, פפאיה, סברובסקי, ממתקי הידידות, מותגי אופטיקה מובילים ועוד.. וזוהי בהחלט סיבה לחגיגה. שטחו הכולל של מתחם עופר סנטר עומד על כ-18,500 מ"ר מסחרי ומציע מגוון רחב של מותגים שונים, מגוונים ומובילים".

עוד עדכנה אבקסיס ואמרה: "אנו מתכננים בעתיד הקרוב הקמת בניין משרדים מעל המתחם החדש".

עוד הגיעו לקבוע מזוזה, לגזור סרט ולחגוג את פתיחת המתחם: רונן פלוט – ראש עיריית נצרת עלית, חווה בכר מנכ"לית עיריית נצרת עלית, סבטלנה גרמן- מהנדסת העיר נצרת עלית, עודד ינקו- מהנדס הפרויקט ומכובדים אחרים.

ראש העיר, רונן פלוט חתם את האירוע ואמר: "הפחידו אותנו שתהיה סערה, והשמש מחייכת לפרויקט וזורחת לנו. אני רואה בפרויקט זה את הדבר הגדול והמדובר ביותר בצפון הארץ. ראש העיר פנה לליאורה עופר וביקש שתגיע לסיור יחד עמו בעיר על מנת לאתר פרויקטים להשקעות כי היא "אחת הנשים המשפיעות ביותר בישראל ויכולה להשפיע גם בנצרת עלית".

 

צילום: בן פרידמן
השארת תגובה