ליצמן בסיור בחירות בשוק התקווה בת"א

סגן השר הרב יעקב ליצמן והשר לשעבר ויו"ר תנועת 'יחד' הרב אליהו ישי יצאו לסיור משותף בשוק התקווה, בדרום תל אביב, לחיזוק רשימת מאמינים' המתמודדת למועצת עיריית תל אביב, כרשימה משותפת ליהדות התורה, יחד, הבית היהודי, יהדות בוכרה עולי צרפת וקהילות העולים. לסיור נלוו שרת המשפטים שקד, חיים גורן, העומד בראש הרשימה ובנימין בביוף, מקום שלישי ברשימה אחרי הרב נפתלי לוברט ונציגיהם של תנועת 'יחד' ויהדות עולי בוכרה

ליצמן ואלי ישי בשוק
ליצמן ואלי ישי בשוק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האישים שהתקבלו באהדה רבה, בחום ובהערצה, נפגשו באופן בלתי אמצעי עם עוברי האורח. מהשיחות שהתקיימו במקום עם הציבור המקומי, עולה כי הוא זוכר לטובה את המאבק הבלתי מתפשר שניהלו הפוליטיקאים נגד ההסתננות הבלתי חוקית שהפכה לנגע באזורים הנחשלים ובשכונות דרום תל אביב. הקהל ביקש ודרש לא להרפות לרגע מהמאבק נגד התופעה שעדיין לא מוגרה לחלוטין. הציבור הבטיח לעשות הכל, לשכנע, להשפיע, לתמוך ולסייע לרשימת 'מאמינים', שככל שתהיה חזקה יותר, כך תהפוך את חייהם לקלים יותר.

סגן השר ליצמן התקבל במקום בכבוד רב. עשרות אנשים ניגשו ללחוץ את ידיו והרעיפו עליו חום ואהבה, וכן הביעו את הערצתם והערכתם לפועלו של הסגן השר בתחום הבריאות.

השרה שקד אמרה, כי יש לתמוך בנציגים מנוסים שהוכיחו את יכולותיהם בקידום האינטרסים של תושבי תל אביב – יפו, ובמיוחד של תושבי דרום העיר, בניהול מאבק בלתי מתפשר נגד תופעת ההסתננות הבלתי חוקית מחד, ומאידך בעזרה וסיוע בטיפוח שכונות דרום העיר, ובתרומה להעלאת רמת החינוך.

השר לשעבר הרב ישי חיזק את דבריה והזכיר כי נעשתה בקדנציה הקודמת עבודת קודש, ואי"ה בקדנציה הבאה, בכוח הבוחרים שיצביעו לרשימה 'מאמינים' שסימנה 'גב' – תושלם המלאכה עם מיגור התופעה בדרכים חוקיות ומשפטיות.

לאחר מכן פנו ליצמן וישי למטה המרכזי של הרשימה הממוקם בדרום העיר, לא הרחק משוק התקווה. ליצמן הודה לציבור הפעילים במקום על הסיור המשותף עם אליהו ישי. "אני חושב ששיתוף הפעולה יביא לתוצאות מדהימות בבחירות הקרובות. בביקורי במקום לפני 5 שנים אני חש הבדל שמים וארץ מהיחס החם והחיובי מצד הציבור לעומת הפעם הקודמת". ליצמן הוסיף: "זה בוודאי יתרום להצלחה ובעזרת ה' יתברך יהיה קידוש ה' גדול".

אחריו נשא דברים אלי ישי: "תודה לכל האנשים והפעילים. האהדה פה בלתי רגילה, אפשר וצריך לתרגם את זה לקולות ולמנדטים. הפוטנציאל פה זה ארבעה מנדטים. אני רואה פה עשייה ענפה ועבודה יוצאת מגדר הרגיל. החיבור הנפלא הזה עם כל ציבור שומרי התורה ומצוות ינצח בעזרת ה' ויביא לתוצאה גדולה".

הסיור המשותף והמפגש עם נציגי המפלגות ברמה הארצית במטה המרכזי הותירו חותם ותחושת התלכדות בקרב הפעילים הרבים, שהביעו את התרגשותם לנוכח אחדות השורות שקיימת בקרב ציבור ה'מאמינים' בתל אביב. "תושבי דרום העיר נרתמים במלוא העוצמה לסייע בחיזוק רשימת 'גב'. הם מיוזמתם באים למטה המרכזי בשכונה, ומבקשים לסייע בכל מה שאפשר", אומרים הפעילים החדורים ברוח קרבית לצליחת המערכה בניצחון מוחץ.

השארת תגובה