פתח תקווה: דרמה: ש"ס תתמוך בגרינברג לראשות העיר

בדרך למהפך בראשות העיר: אחרי שבועות של התלבטויות בסיעת ש"ס החליטו לתמוך במועמדותו של רמי גרינברג לראשות העיר כאשר ההערכה היא שבעקבות שס גם בג' ובמפלגות נוספות יכריזו על תמיכה בגרינברג

אוריאל בוסו צילום יעקב כהן
אוריאל בוסו צילום יעקב כהן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

העיר פתח תקווה לקראת מהפך במאבק על ראשות העיר. ל"כל הזמן" נודע כי במהלך מבריק של יו"ר ש"ס אוריאל בוסו נוצר קשר הדוק עם המועמד רמי גרינברג לטובת תמיכה משותפת של כמה מהפלגות בעיר במועמדותו.

לאחר שבועות של דיונים בקרב סיעת ש"ס, התקבלה היום ההכרעה: סיעת ש"ס תורה למצביעיה לתמוך במועמדותו של רמי גרינברג ולא בראש העיר המכהן איציק ברוורמן.

כזכור, בבחירות הקודמות, תמיכת ש"ס באיציק ברוורמן בסיבוב השני, היא שהביאה אותו ללשכת ראש העיר. ההערכה היא כי גם הפעם, תמיכה רשמית של ש"ס בגרינברג תגרום למפלגות נוספות בעיר לתמוך בגרינברג ולהכתיר את ראש העיר הבא של פתח תקווה.

יו"ר ש"ס פ"ת הרב אוריאל בוסו אומר: "עשינו את השיקולים ובדקנו את הסיכויים של כל אחד מהמועמדים לראשות העיר. סיעת ש"ס היא הגדולה במועצת העיר ויש לנו אחריות כלפי הבוחרים וכלפי כל תושבי העיר. החלטנו לתמוך ברמי גרינברג מתוך אמונה שיחד איתו נוכל להנהיג את העיר ולהצעיד אותה קדימה לפיתוח ושגשוג כפי שראוי לאחת הערים הגדולות בישראל".

5 תגובות
  1. בושה בושה בושה
    שס מכרה את עצמה ואנחנו נבכה את השרפה שבוסו שרף
    שס כבר לא שומעת אפילו לרבנים שלה

  2. בגלל זה הוא דואג רק למקוואות ובתי כנסת ומזניח את העיר.

  3. בוסו הבוס

  4. בושה שחוברים למועמד ששמו נקשר בפרשיות לא עלינו. ש"ס איבדה את התמיכה שלי

  5. חבל ש"ס רק כפויי טובה תמיד

השארת תגובה