רשת ויקטורי: שבוע התינוקות חוזר

רשת ויקטורי פותחת את השבוע במבצעים חסרי תקדים בכל סניפי הרשת ובאונליין על כל מוצרי התינוקות: חיתולי פמפרס פרימיום שלבים 1-5 ₪ 29.90 בלבד ליחידה • מטרנה חלבית/מהדרין 700 גרם 3 יחידות ב- 120 ₪ בלבד • מגבוני בייביסיטר מארז רביעייה ב-12.90 ₪ בלבד

טיטולים
טיטולים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רשת הסופרים ויקטורי פותחת את "שבוע התינוקות" בכל סניפי הרשת ויוצאת במבצעים חסרי תקדים בכל סניפי הרשת ובאונליין.

חיתולי פמפרס פרימיום שלבים 1-5 29.90 ליחידה, מטרנה חלבית/מהדרין 700 גרם 3 יחידות ב- 120 ₪, מגבוני בייביסיטר מארז רביעיה 12.90 למארז, מחית פרי "BELOVED" 3 יחידות ב-10 ש"ח, קמיל בלו אל סבון 1 ליטר ב- 14.90 ₪ ליחידה הם רק חלק מהמגוון העצום של המבצעים שרשת 'ויקטורי' מציעה שבוע ללקוחותיה ולמצטרפים חדשים בכל סניפי הרשת ובאונליין.

עם פתיחתו של שבוע התינוקות בכל סניפי הרשת ובאונליין תאפשר 'ויקטורי' לקהל לקוחותיה ליהנות ממבחר עצום של מוצרים בהוזלה משמעותית. מבצעים אלה ועוד רבים אחרים, הינם חלק מהאסטרטגיה של אייל רביד, מנכ"ל רשת ויקטורי, להוזלת יוקר המחייה.

אייל רביד, מנכ"ל ויקטורי: "שבוע התינוקות הפך כבר למסורת בקרב קהל לקוחותינו, אני שמח על ההזדמנות שיש לנו לאפשר להורים צעירים להתמודד עם יוקר המחייה. אנו נמשיך לפעול למענם ולמען כל קהל לקוחותינו תוך שאנו מוזילים את המחירים, משפרים את השירות ובשאיפה מתמדת להעניק תחושה ללקוח של חווית קניה נעימה"

מבצעים אלה ועוד רבים אשר מציעה הרשת מצטרפים למסורת הקבועה שמתקיימת במסגרת שבוע התינוקות של רשת ויקטורי בכל הסניפים ובאונליין. לצד שבוע התינוקות ישנם ימים קבועים נוספים שהפכו למסורת והם השלישוק וחגיגת הבשר בימי רביעי, עם מגוון מבצעים על הירקות והפירות בימי שלישי ובימי רביעי על הבשר והדגים שהפכו מזוהים כימים אטרקטיביים לקניות בקרב לקוחות הרשת.

'ויקטורי' רשת סופרמרקטים (ת"א: וקטר) היא קבוצה בתחום השיווק הקמעונאי והסיטונאי בתחום המזון בישראל. הרשת מפעילה 46 סופרמרקטים בכל הארץ, באמצעות חברת בת הפועלת בשיטת הדיסקאונט – מחירים זולים לצרכן הפרטי.

בסופרמרקטים למעלה מאלף סוגי פריטי מזון, מוצרי טואלטיקה וניקוי; מוצרי קוסמטיקה; מוצרי הלבשה וטקסטיל. כמו כן לחברה מותג פרטי בשם "המותג". החברה מעסיקה כיום כ – 2,200 עובדים. מנכ"ל החברה – אייל רביד.
אתר החברה: www.victory.co.il

השארת תגובה