3000 כוח סוס: פורשה כושר בוקינג

פורשה - כושר בוקינג
פורשה - כושר בוקינג

כבר חצי עשור שחברת פורשה טראוולס, מובילה באירופה טיולי נהיגה עצמית ברכבי יוקרה, בנופים כמעט ולא מציאותיים, על מכוניות מהדגמים החדישים והמאובזרים ביותר של פורשה.

זהו מוצר תיירותי יוקרתי במיוחד המיועד לעשירון העליון, כזה שמציע חוויית נהיגה ברכבי ספורט גדושה באדרנלין, אירוח במלונות יוקרה, ותפריט קולינרי ברמה של 5 כוכבים לאורך חמשת ימי המסע. הנהיגה חוצה את אירופה במסלולי נוף נדירים שלא משאירים מקום לדמיון.

לאחרונה, קיבלה החברה פניות רבות משומרי כשרות שבקשו לחוות את החוויה המוטורית עם כל האדרנלין, בטיול באווירה שמתאימה לנהגים שומרי מצוות, ומבלי להתפשר על קולינריה כשרה ברמה גבוהה ובכשרות מהודרת, בארוחות השוטפות במלונות ובתחנות המנוחה ברחבי אירופה.

פורשה טרוולס החברה שמפעילה את הטיול האתגרי פנתה אל חברת כושר בוקינג שתספק לחברי המסע ארוחות כשרות ומהודרות, לכל תחנות הרענון והמנוחה בטיול שחוצה את אוסטריה וגרמניה.

בחברת כושר בוקינג רואים בכך זכות גדולה, לקחת חלק במסע שעד כה לא היה זמין לציבור שומרי הכשרות. ואכן, לצד חוויית היוקרה יוצאת הדופן, נהנו הנהגים ומלוויהם מארוחות מלאות ומגוונות, שסופקו בתחנות ובאתרי האירוח וכללו ארוחות בוקר מפנקות, כריכים מגוונים לנשנוש בדרך, וארוחת ערב חמה ויוקרתית במגוון מנות לבחירה מדי יום.

חמש ארוחות גורמה קיימות במיזם כושר בוקינג:

ארבע בשריות ואחת פרווה. בכל קופסה קיימת ארוחה הכוללת מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח. חלק מהמנה שנדרש עבורה חימום נמצא בכיסוי כפול – המאפשר שימוש גם בתנור מטבח לא כשר במלון. הלקוח מקבל קופסה הכוללת ארוחת ערב מכובדת מזינה ואיכותית, פלוס ארוחת בוקר ארוזה לשימוש בבוקר, ערכות מלאות של כלים חד פעמיים, ואפילו שני סנדוויצ'ים למהלך היום. העלות: הוגנת בהחלט – פחות מ 50 יורו לקופסה. את האוכל מכינה חברת "הרמוליס" המפוארת בלונדון, תחת כשרות ארגון הכשרות המהודר "כדתיא". בשלב זה ניתן להזמין את כושר בוקינג במדינות הבאות:

כושר בוקינג מספקת באופן דומה ארוחות לקבוצות בכל רחבי אירופה, במחיר הוגן ובשירות מצוין.

השארת תגובה