מנכ"ל 'בצלם' קרא לעולם לפעול נגד ישראל

לאור קריאתו של מנכ"ל 'בצלם' באו"ם לפעול נגד ישראל המחזיקה לדבריו מיליונים במצור, מאשים יו"ר 'אם תרצו' את אלעד בנקיטת צעד אנטי דמוקרטי

פעיל בצלם בפעולה. אילוסטרציה
פעיל בצלם בפעולה. אילוסטרציה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעקבות הדברים הקשים שהשמיע מנכ"ל בצלם חגי אלעד באו"ם, תוקף מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" את אלעד ומאשים, כי "קריאתו של מנכ"ל בצלם לאומות העולם לפעול בצורה אקטיבית ובלתי מתפשרת נגד מדינת ישראל, ולו מפני שרוב העם חושב אחרת ממנו, היא אנטי דמוקרטית מיסודה".

לדבריו, "נאומו רצוף השקרים המצייר את מדינת ישראל כמדינת רשע המבצעת פשעים נגד האנושות, איננה הבעת דעה אלא מעשה חתרנות שנעשה במימון ובתמיכה של ממשלות זרות. על מדינת ישראל להוקיע מכל וכל את הארגונים הפועלים בתוכה נגד החברה והעם. מה שהחל בהרחבת חוק השקיפות, ושלילת תקני שירות לאומי לארגונים שעיקר מממונם ממשלות זרות חייב להמשך במיסוי תקציביהם העצומים המגיע לארגונים מממשלות זרות. החברה הישראלית לא צריכה לסבסד את מי שפועל לחיסולה של מדינת ישראל".

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לדברים: "בשעה שחיילינו נערכים להגנה על ביטחון ישראל, מנכ״ל 'בצלם' בוחר לשאת נאום רצוף שקרים באו״ם בניסיון לסייע לאויבי ישראל. התנהלות 'בצלם' היא חרפה שתיזכר כאפיזודה קצרה וחולפת בתולדות עמנו".

שרת התרבות רגב הגיבה אף היא לדברים ואמרה, כי "מנכ"ל 'בצלם' הצטרף לסוסים הטוריאנים מהרשימה המשותפת ששמו להם למטרה את הפגיעה בחיילי צה"ל ובמדינת ישראל. הוא נותן רוח גבית לבלוני התבעה והטרור.

בושה וחרפה שאזרח ישראלי יושב לו במועצת הביטחון של האו"ם משקר במצח נחושה ועושה הכל כדי לפגוע בחיילי צה"ל ובמדינת ישראל. הוא עושה זאת במקום שבין כה וכה לא חשוד באהבת יתר למדינת ישראל".

השארת תגובה