כך עושים ארוע בלי תקלות

גדר
גדר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בכל שבוע מתקיימים ברחבי הארץ אירועים שונים, חתונות, בריתות, בר מצווה וגם מסיבות פרטיות שנערכות באולמות מפוארים או בגני אירועים מובחרים. ארגון של אירוע הוא משימה לא פשוטה שמצריך פניה לגורמים רבים, קשר עם ספקים, הזמנת בעלי מקצוע ובנוסף לכך יש לדאוג לאבטחה של האירוע על ידי גורמים מקצועיים ורלוונטיים. למעשה, אין כל אפשרות חוקית לקיים אירוע רב משתתפים מבלי לדאוג לשירותי שמירה ואבטחה במקום ועל כן כל שנותר הוא לבחור בחברת שמירה מקצועית שתדע את עבודתה.

אבטחת אירועים היא משימה לא פשוטה וקיימים גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בנושא זה. חברות מקצועיות מחזיקות בכוח אדם איכותי ולא מתפשרות על דבר בדרך לאבטחה מוקפדת של כל אירוע. אין זה משנה על איזה אירוע מדובר שכן כל אירוע מושך אליו אנשים וראוי לשמירה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר. על כן כדאי לברר מראש מה מציעה חברת האבטחה ומה הוא המחיר שהיא דורשת בעבור השירותים השונים שלה.

מתי כדאי לפנות לחברת האבטחה

חברות שמירה בישראל מורכבות במקרים רבים מיוצאי יחידות קרביות ששרתו כמה שנים במסגרת צבאית לוחמת ויודעים להפעיל נשק, להתגבר על מפגעים ובאופן כלל מדובר על אנשים אשר מתאימים לביצוע המשימה. על מנת להבטיח שהאירוע שלכם יהיה מאובטח כהלכה, יש לפנות אל חברת השמירה מבעוד מועד ולא להמתין לרגע האחרון שבו תישארו ללא מענה:

  • חברת אבטחה מקצועית תציע מגוון של פתרונות ואפשרויות. ככל שמדובר על יותר אופציות כך סביר להניח שמדובר על חברה ותיקה יותר ומנוסה. מומלץ לבחון את האפשרויות השונות ולראות למה אתם זקוקים.
  • כוח אדם זול הוא פתח לתקלות במהלך האירוע שלכם. כדאי לבחון את המצב באירועים אחרים על מנת להבטיח שמדובר על אנשים ברמה גבוהה שמבינים את המקצוע ויודעים לפעול נכון.
  • גם היחס האישי הוא בעל משקל גבוה. המאבטחים אמורים להתייחס באדיבות לאורחים ולמוזמנים, להימנע מגסות רוח ולהיות מנומסים ונעימים.
  • מי שלא מכיר את העבודה עם חברות אבטחה מומלץ שיקרא חומר בנושא ויבין למה הוא צריך לצפות וממה כדאי לו להימנע.
  • גובה ומשקל זה לא הכול, מאבטחים אמורים להיות גם בעלי יכולת חשיבה נכונה שתסייע להם לפתור מצבים בצורה חכמה ויעילה.

גיבוי ותגבור במקרי הצורך

אם במהלך אירוע מתקיים צורך להגביר את האבטחה או שישנה בעיה נקודתית שדורשת התערבות מהירה, ניתן להביא למקום במהירות מאבטחים נוספים שיבטיחו חזרה מהירה לשגרה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת אבטחה וותיקה ומנוסה שמחזיקה כוח אדם גדול וזמין. בכניסה לאירוע מומלץ להשקיע מאמץ רב כך שמי שלא אמור להיכנס למתחם יישאר בחוץ. ככל שהמאבטחים בכניסה יהיו מנוסים יותר, כך הם יצליחו במשימתם ויהפכו את האירוע למוצלח, שקט ובטוח.

זיהוי של התנהגות חשודה יכול למנוע בעיות רבות, אך לשם כך דרוש ניסיון רב והבנה של שפת גוף בצורה נכונה. הצבת מאבטחים שכבר ראו דבר או שניים במהלך עבודתם תהיה צעד חכם שיחשוף כל ניסיון להפרת הסדר בחלל האירוע והרחקת הגורם המפריע מהמקום. לסיכום בחירה בחברת אבטחה היא מהלך חשוב שלא כדאי לדחות לרגע האחרון, כל שכן כאשר מדובר על אירוע חשוב.

 

השארת תגובה