הגר"א רובין הורה להצביע לרשימה החסידית חברתית

מסקר של מכון פאנלס פוליטיקס שנערך בשבוע שעבר עולה כי הרשימה החסידית-חברתית שבראשות הומינר זוכה ל-2 מושבים במועצת העיר

אצל הרב רובין
אצל הרב רובין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הרשימה החסידית חברתית אגודת ישראל שרצה לראשונה ברחובות באופן עצמאי זוכה לתמיכתם הנלהבת של גדולי ישראל חברי מועצת גדולי התורה שהוסיפו חתימת יד קדשם לקריאה להצביע עבור הרשימה.

מסקר של מכון פאנלס פוליטיקס שנערך בשבוע שעבר עולה כי הרשימה החסידית-חברתית שבראשות הומינר זוכה ל-2 מושבים במועצת העיר. מפתיע במיוחד הנתון כי סיעת מחל שבראשות ראש העיר מלול תהיה המפלגה הגדולה במועצת העיר ובפער ניכר מכל המפלגות.

ביום רביעי ר"ח חשון עלו למעונו של ראש בד"ץ מהדרין הגאון הרב רובין שליט"א מרבניה הבולטים של העיר רחובות, ומהרבנים המפורסמים בכל קצוות תבל, נציגי הרשימה ובראשם הרב פנחס הומינר יחד עם המועמדים הנוספים אופיר אזרד, עו"ד שלום וייס, ר' אליהו טייטלבוים ור' יעקב [יענקלה] ויינטרוב נציגו האישי של הרב רובין ונציג קהילת פא"י להתברך לקראת הבחירות הקרובות לעירית רחובות.

הרב התעניין בהתקדמות הרשימה במערכת הבחירות וביעדים שהוצבו לחמש השנים הבאות, הרב שליט"א הביע את שביעות רצונו מהמהלכים שהוצגו לפניו, ובתוך הדברים העלה על נס את פועלו של ראש הרשימה החסידית חברתית אגודת ישראל הרב פנחס הומינר, ואת האהדה הרבה לה זוכה הרב הומינר בקרב כל תושבי העיר, בתקוה שגם הפנים החדשות שברשימה המפורסמים בזכות עצמם, יזכו אף הם לפעול למען כבוד שמים ולהרבות את כח הקדושה בעיר רחובות.

בתוך דבריו העלה הגאון הרב רובין על נס את האהדה הרבה לה זוכה הרב הומינר בעיר שמגיעה לו בצדק גם בגלל פועלו הרב למען הכלל והפרט אך מעבר לכך בזכות הדאגה האמיתית לככל הציבור בעיר לכל החוגים ולכל העידות, כך היא דרכה של תורה ובפנותו לחברי הרשימה אמר הרב רובין "יש לכם ממי ללמוד את האופן הראוי ביותר לשרת את הציבור, ואם תמשיכו לנהוג כך תצליחו בע"ה ותעלו מעלה מעלה".

בסיום הביקור כתב הרב רובין בכתב ידו מכתב תמיכה נלהב ובו שבחים רבים להרב הומינר כשבסיום המכתב הוא כותב כי "חובה לציבור יראי ה' להצביע עבור הרשימה שסימנה ג' ולסייע ככל האפשר".

השארת תגובה