בנט נגד ליברמן: "מדיניות ההתרפסות"

לדברי שר החינוך, "הפתרון למחבל שחודר הוא לא להגדיל או לצמצם את כמות הדלקים, לא להרחיב או לצמצם את מרחב הדיג ב-3 או 6 קילומטרים – אלא פשוט להרוג אותו"

שר הביטחון נפתלי בנט בריאון לאבי גרינצייג ואבי בלום, צילום פישל רוזנפלד (16)
שר הביטחון נפתלי בנט בריאון לאבי גרינצייג ואבי בלום, צילום פישל רוזנפלד (16)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

השר בנט בכנס מעריב: ״מדיניות ה׳חתול ועכבר׳ מול הטרור העזתי לא עובדת, במקום להרחיב ולצמצם מרחבי דיג – הגיע הזמן לפגוע במחבלים״

שר החינוך וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני, נפתלי בנט, נשא דברים בפתח כנס מנהיגים 2018 של העיתון מעריב והתייחס למדיניות הממשלה אל מול הטרור העזתי כשהוא מותח ביקורת במרומז נגד השר ליברמן.

להלן דברי השר:

״בימים אלה אנחנו עומדים מול התחממות הולכת וגוברת מול גבול עזה. ברמה יומיומית מחבלים מגיעים, מפרקים חלקים מהגדר, מניחים מטעני נפץ וחוזרים לעזה בשלום – מדי יום מחבלים משגרים עפיפוני טרור ובלוני תבערה לעבר ישובי הנגב המערבי ומסכנים את תושבינו".

מדיניות ה׳חתול ועכבר׳ מול הטרור העזתי לא עובדת – הולכים רחוק ומחפשים כל מיני מענים מסובכים לבעיות לא כ״כ מסובכות כאשר הפתרון למחבל שחודר הוא לא להגדיל או לצמצם את כמות הדלקים, לא להרחיב או לצמצם את מרחב הדיג ב-3 או 6 קילומטרים.

"זה דבר יותר פשוט: מחבל שחודר מעזה למדינת ישראל – לא חוזר חי. מחבל שמנסה לפגוע באזרחי ישראל ולהרוג בנו- צריך להרוג אותו – לא להתעסק במרחבי דיג ודלקים".

"במקום לצמצם ולהרחיב את מרחב הדיג, במקום להכניס ולצמצם דלקים – צריך פשוט להרוג את המחבלים שרוצים להרוג אותנו״.

השארת תגובה