תיעוד: מהומה אלימה ברחובות אלעד

3 אחים מאלעד תקפו אחרים, בהם גם שוטר וגרמו להם לחבלות. ביום חמישי הוגש נגדם כתב אישום ובקשת מעצר

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום 5.10.18 בשעת לילה מאוחרת, התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות ברח' בן זכאי באלעד.

מהחקירה התברר כי שתי אחיות (קטינות בנות 16 ו-17) הלכו ברחוב ביחד עם נער בן 16. השלושה פגשו את הנאשמים, בני 15 ו-16 והאחרונים תקפו את האחיות והנער בכך שירו לעבר החבר כדורי פלסטיק באקדח אוויר. הכדורים פגעו בו בכל חלקי גופו. אחד הנאשמים גם היכה בנער בקת של אקדח האוויר.

בהמשך, הקטינות והנער הלכו לביתן ברח' ריטב"א באלעד, שם פגשו באחיהן. האח והחבר יצאו לרחוב וכשהנאשמים הבחינו בהם, תקפו את האח ודקרו אותו בעורף ובצוואר. הנער ניגש לסייע ובתגובה, הנאשמים שיסו בו את הכלב שלהם מסוג רועה בלגי, שנשך את הנער וגרם לו לפצע מדמם ביד.

כתוצאה מהתקיפה, נגרמו לאחיות חבלות וכאבים ברגל. לנער נגרם חתך מדמם בראשו והוא פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי באלעד. אחיהן של הקטינות פונה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח בלינסון, שם נזקק להרדמה מקומית, לתפירה ולחבישה של החתך בגבו.

בהמשך הלילה ולפנות בוקר של מחרת היום, הגיעו שוטרים לדירת הנאשמים באלעד לעיכובם לחקירה בתחנת המשטרה. אחד הנאשמים ואחותו דחפו את השוטר. אליהם הצטרפה אחות נוספת, שהיכתה את השוטר במכות ואגרופים. האחיות של הנאשמים אף חצצו בגופן בין השוטר לבין הנאשם ולא אפשרו לשוטר לעכבו לתחנה. הנאשם איים על השוטר כשהוא אוחז בידו בסכין שלא יעז להתקרב אליו אחרת יגמור אותו.

בהמשך, הנאשם נמלט מהמקום לכיוון בניינים סמוכים והשוטר שהחל לרדוף אחריו, נעצר ע"י האחיות של הנאשם, שמשכו בחולצתו, שלפו את מכשיר הקשר שלו וקרעו לו את החולצה.

ביום חמישי האחרון הוגשו נגד הנאשמים, 3 אחים (2 קטינים ובגיר) כתב אישום בעבירות של פציעה כשהעבריין מזויין, פציעה ותקיפה חבלנית ביחד עם בקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

השארת תגובה