'יחד' מתחרטת על השת"פ עם 'הבית היהודי'

קניון עופר רחובות | צילום: שי ווליץ
קניון עופר רחובות | צילום: שי ווליץ

בימים האחרונים סוערות הרוחות בגזרת 'הבית היהודי' חב"ד, לאחר שבמפלגת 'יחד' שמנהיגיה כבר הצהירו על תמיכה ברשימה המאוחדת החלו מהרהרים על נסיגה והסרת התמיכה ממפלגת "הבית היהודי" וזאת בשל שיבוצה של מועמדת מספר 4 ברשימה הד"ר סיגלית ביר.

בשיחה עם "השבוע ברחובות" מסביר גורם בכיר במפלגת 'יחד', כי עם שיבוצה של הגב' סיגלית ביר, החלו עולות 'בעיות ערכיות' של תמיכת המפלגה ברשימה".

לדברי הבכיר, "בימים האחרונים נעשו פניות מצד תומכי 'יחד' ברחובות אל מנהיגה הרוחני של 'המפלגה הגאון הרב מאיר מאזוז כשהם מציגים בפניו את הבעיות שהתעוררו בעקבות 'מתיחת הפנים' שעברה הרשימה עם שיבוצה של המועמדת שערכיה התורניים שנויים במחלוקת".
לדבריו, "יש סיכוי שהתמיכה תשתנה ובימים הקרובים תתקבל הכרעת ראש הישיבה".

גורם נוסף במפלגה חושף, כי בימים האחרונים נשמע יו"ר הרשימה אמיתי כהן מסביר ומנמק את שילובה של הגב' ביר ברשימה, "היא תוציא עבורנו את תושבי צפון רחובות מהבתים". (אל הקלפי).

כזכור, בשבועות האחרונים דיווחנו על הבנות שסוכמו בין יו"ר יחד השר לשעבר אלי ישי לבין יו"ר 'הבית היהודי' ברחובות אמיתי כהן על תמיכה במפלגה בבחירות הקרובות בתמורה לייצוגם של מוסדות 'יחד' ברחובות וקבלת תקן במועצה הדתית, כאשר בתווך ניצבת חסידות חב"ד שנציגה ר' אריה ליפסקר אמור לייצג אף את 'יחד'.

השארת תגובה