מאבק ברחובות: "נדרוש את תיק החינוך"

עיריית רחובות 1
עיריית רחובות 1
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

השרה שקד שהכריזה בחוג בית כי מפלגתה תדרוש לאחר הבחירות את תיק החינוך הצליחה לעורר את זעמו של מחזיק תיק החינוך זוהר בלום שמיהר להכריז, "לא ניתן להפוך את החינוך לסקטוריאלי".

מסתבר, כי בעוד רובן של המפלגות עסוקות בימים אלו במלוא המרץ במאבק על כל קול מתוך ניסיון למקסם את התמיכה בקלפי, ישנם מפלגות שמבחינתן 'היום שאחרי' כבר כאן והן עסוקות בחלוקת השלל עוד בטרם אמר הבוחר את דברו.

לא פחות משלושה מפלגות כבר הכריזו בימים האחרונים במסגרת קמפיין הבחירות שהן מציגות, כי במשא ומתן הקואליציוני לאחר הבחירות, ידרשו את 'תיק החינוך'.

המפלגות הן, "הבית היהודי" בראשות אמיתי כהן, "רחובותי" בראשות מתן דיל וכמובן "שר החינוך" של רחובות זוהר בלום שמחזיק תחת ידיו את תיק החינוך מזה שלושה קדנציות וחולל מהפך בתחום זה בעיר.

במוצאי השבת האחרונה הכריזה שרת המשפטים איילת שקד שנכחה בחוג בית בעיר, כי לאחר הבחירות תדרוש מפלגתה את 'תיק החינוך' מ'יש עתיד'.

"צריך לדאוג שכל התומכים של הבית היהודי יגיעו לבחירות, לתת מאמץ להשקיע ביום הזה להגיע מאוחדים ולהעביר את תיק החינוך מ'יש עתיד' ל'בית היהודי'".

במקביל מטהו של מתן דיל השיק "תכנית לחינוך ילדי העיר" כשהוא מבהיר, כי "התכנית תביא עמה בשורה חינוכית חדשה לכל תלמידי העיר רחובות".

כזכור, דיל שיבץ במקום השני ברשימתו את עו"ד קארין ברגינסקי, פעילה בהנהגת ההורים המקומית ואת גיא ענבר, יו"ר הנהגת ההורים המיתולוגי של בתי הספר 'סמילנסקי' ו'דה שליט'.

אלא שכאמור הדברים הצליחו להוציא משלוותו את מחזיק תיק החינוך זה 3 קדנציות זוהר בלום שהגיב לדברים ואמר, "איילת שקד לא תהפוך את החינוך ברחובות לסקטוריאלי ולא תקבע האם החינוך יוחזק בידי מפלגה דתית סקטוריאלית".

"החינוך והעתיד של ילדינו, אינו נתון למו"מ ואינו חלק ממשחק פוליטי. החינוך חייב להיות בידיים אחראיות שידאגו לכלל התלמידים ברחובות, יחלקו תקציבים באופן שוויוני וימנעו כניסה של הדתה לבתי הספר בעיר".

בהתייחסו להצהרת כוונותיהם של יריביו הפוליטיים הבהיר, כי "הבחירות הקרובות ברחובות לא יעסקו בזהות ראש העיר אלא בזהות מחזיק תיק החינוך בעיר".

"אלחם בכל כוחי כדי שתיק החינוך יישאר בידיי והמהפכה אותה התחלתי תימשך במלוא העוצמה למען כלל תושבי העיר רחובות".

תגובה אחת
  1. אנחנו רוצים שהתיק ישאר אצל זוהר ולא אצל חסרי נסיון

השארת תגובה