האיראנים רוצים: המצאה ישראלית נגד כינים

היזם ואיש העסקים צבי ימיני עושה עסקים עם חברות מאיראן, סעודיה, כווית, מטוניס ודובאי

צבי ימיני, דורון בירן, חיים למפרט. צילום שני בר זוהר
צבי ימיני, דורון בירן, חיים למפרט. צילום שני בר זוהר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

היזם ואיש העסקים צבי ימיני, המכהן כיו"ר חברת TechCare נמצא בימים אלו בספרד יחד עם חיים למפרט סגן יו"ר החברה, המנכ"ל דורון בירן ונאווה רביד יועצת חדשנות.

הארבעה הגיעו לתערוכה CPHI Worldwide, הנחשבת לאחת החשובות בעולם בתחום הפארמה, להציג את מכשיר הנובוקיד המיועד להשמיד כינים וביצי כינים ומניעתם ולהביא את בשורת החדשנות שלו לעולם הגדול.

צבי סיפר כי במהלך התערוכה היו להם מפגשים מעניינים, ביניהם מפגשים עם נציגים בכירים של חברות הפצה בתחום הפארמה מארצות ערביות שאינן מקיימות קשרים עם ישראל כאיראן, סעודיה, טוניס, כווית ודובאי. זאת בנוסף למפגשים עם קמעונאים מאירופה וארה"ב. מפיצים אלו הביעו התעניינות רבה מאוד בחדשנות של מכשיר נובוקיד וכן במוצרים נוספים אותם החברה מציגה, ביניהם המכשיר החדשני SHINE המיועד לטיפול בתחום בריאות וטיפוח השיער. המפיצים אף ביקשו להמשיך ולהיות בקשר גם לאחר התערוכה, בכדי לבדוק אפשרויות הפצה של המוצרים בארצותיהם.

היזם ויו"ר החברה צבי ימיני אמר: "אנו מצפים שהתערוכה הזו תעמיד אותנו על המפה כחברה רב לאומית. החברה שוקלת להקים קו ייצור בפולין כדי לעמוד בכמות האספקה ולצורך הפצה במדינות שלא מקיימות קשרים מסחריים עם ישראל".

עוד הוסיף ימיני בחיוך: "מי יודע, אולי דווקא הכינים ולא היונים הן אלו שבסוף יביאו את השלום?"

השארת תגובה