ש"ס באלעד פתחה את מטה הבחירות

פתיחת מטה שס באלעד
פתיחת מטה שס באלעד

האירוע התקיים הערב במעמד יו"ר ש"ס אלעד וסגן ראש העיר צוריאל קריספל, מנכ"ל ש"ס חיים ביטון, חברי הכנסת אברהם בצלאל וינון אזולאי, ראש מועצת רכסים הנכנס דן כהן, חבר מועצת העיר ירושלים אברהם בצלאל, נציגי ש"ס באלעד ועשרות תומכים ואוהדים.

את המעמד פתח יו"ר ש"ס אלעד צוריאל קריספל, שסיפר כיצד מרן הגר"ע יוסף זצ"ל קרא לו כחודש לפני פטירתו וציווה עליו 'לך ותושיע את אלעד'. בהמשך דבריו התייחס קריספל לקדנציה האחרונה: "ניסינו לעשות הכל כדי שלא תהיה מחלוקת, למרות שלא קיימו את ההסכם, פעלנו להגיע לשלום. יו"ר התנועה אריה דרעי השקיע במהלך השנים האלו, עשרות מיליוני שקלים באלעד, כל המוסדות של כל החוגים זכו לשיפוצים במאות אלפי שקלים, אירועי תרבות, שיפור פני העיר והכל מתקציבים שדרעי השיג והביא לעיר, אך הייתה פה כפיות טובה לאורך השנים, היה מי שניכס לעצמו את כל ההישגים שלא הוא עמל עליהם".

קריספל התייחס גם לאחדות המבורכת שהושגה בעיר ואמר: "עבדנו רבות והגענו ברוך ה' להסכמות, של כמעט כל הציבור בעיר, ש"ס, דגל התורה ותנועת ישי. אנחנו יוצאים לדרך חדשה של שיתוף פעולה והובלה יחד של העיר. פינדרוס הוא איש עשייה מהמדרגה הראשונה, שהיה ראש עיר מוצלח ביותר, ויחד נוביל את העיר חזרה לימיה הטובים, בברכתם של כל גדולי ישראל ובוודאי תהיה סייעתא דשמיא".

מנכ"ל ש"ס חיים ביטון התייחס לצוות שיוביל את מערכת הבחירות: "הקמנו כאן צוות מנצח, אברהם בצלאל, דן כהן ור' אבשלום אוחיון שינהלו את מערכת הבחירות יחד עם כל הכוחות. לציבור שלנו מגיע הרבה יותר ממה שנתנו לנו בקדנציה האחרונה. תדעו לכם, סגן ראש עיר בהסכם נכון הוא יותר חזק גם מראש עיר, כי ראש עיר צריך לרצות את כולם. המשימה שלנו היא לאחד את כל הציבור שלנו שכולם יבואו ויצביעו לש"ס ולפינדרוס".

ח"כ מלכיאלי נשא נאום חריף ותקף את ההתנהלות של ראש העיר היוצא: "על כל אנחנו מוכנים לסלוח, חוץ מזה שמתייחסים אלינו כאילו אנחנו מטומטמים, כאילו אפשר לקנות אותנו בחיבוק וניגון. אומרים שהוא עשה והביא, מי שהביא באמת עשרות מיליוני שקלים לטובת העיר הוא יו"ר התנועה דרעי. בנאדם שמגדיל את תקציב הפרסום שלו ב-2 מיליון שקל אומר לתושבים: אתם לא מעניינים אותי. כולם יודעים לכמה הערכה דרעי זוכה מכל המערכת הפוליטית, אז תדעו שההסכם שנחתם הוא הטוב ביותר לש"ס, לציבור הספרדי ולאלעד".

ח״כ אזולאי אמר: "אותו ראש עיר קיבל עשרות מיליונים מהמשרדים שדרעי מחזיק, ופועל בכפיות טובה. יש להם את העזות לבוא ולנסות לפלג בתוכנו? איך יתכן שיהודי שמגדיר את עצמו ירא שמים יבוא ויגיד ליהודי אחר 'אל תשמע לרב שלך'? אנחנו חייבים בהכרת הטוב למרן ולכן כולנו נבוא ונעבוד לקדש שם שמים. לאורך הקדנציה ידענו לפעול בדרכים של דורון ותפילה אבל אנחנו גם יודעים לעשות מלחמה. לא ניתן שינסו לפרוץ לתוך הבית שלנו. יש לנו את מרן ראש הישיבה שפסק שפינדרס יהיה ראש העיר וכך נעשה".

בסיום הכינוס חולקו לפעילים חוברות מסודרות עם הפילוח של מצביעי ש"ס, על מנת שכל אחד יפעל להביא את המצביעים עליהם הוא אחראי.

4 תגובות
  1. אני גרה באלעד וצריכה הסעה לבחירות-קלפי אנא צרו עימי קשר בהקדם 0527694808

  2. אני ועוד חברים מצביעים שס וצריכים הסעה מאזור חיפה לאלעד ליצירת קשר 0533150075

  3. צריך הסעה לאבי על כיסא גלגלים

  4. אני מראש העין ובוחר באלעד צריך הסעה עם מי אפשר לדבר.

השארת תגובה