18,651 ילדים נהנו בחינם מהלונה-פארק

לראשונה הילדים נכנסו באמצעות הכרטיס המגנטי של כל קופות החולים שהפך ל'כרטיס כניסה' ■ היום הראשון הוקדש למשפחות הילדים המיוחדים ■ במקביל התקיימו פעילויות חג מרתקות ברמה גבוהה לכל המשפחה ■ ראש העיר הרב יעקב גוטרמן: "העירייה רואה חובה וזכות לתת לתושבים תמיד את השירות הטוב ביותר בעלות הכי נמוכה ולחסוך ככל האפשר גם בהוצאות חג אלו"

לונה פארק מודיעין עילית פסח תשע"ה. צילום: נפתלי אייזנברג – סופר סטודיו
לונה פארק מודיעין עילית פסח תשע"ה. צילום: נפתלי אייזנברג – סופר סטודיו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לראשונה, פתרון יצירתי שהגה ראש עיריית מודיעין עילית הרב יעקב גוטרמן, איפשר את כניסתם של ילדי מודיעין עילית ללונה פארק בימי חג הפסח בחינם, וגם בסדר מופתי ללא דחיפות: כל ילד העביר את הכרטיס המגנטי של קופת החולים שלו במכשיר קורא כרטיס מגנטי מיוחד ונכנס ללונה פארק. עפ"י מאגר הנתונים שנקלטו אונליין במחלקת מערכות מידע של העירייה, 18,651 ילדי העיר בגילאי 3-11 נהנו השנה בחינם מהלונה פארק.

השנה גם יכלו ליהנות כל בני המשפחה באותן שעות בלונה פארק, אשר הוכפל בכמות המתקנים, לשני מתחמים נפרדים, לבנים ולבנות, במשך כל היום.

ביום הראשון של חוה"מ הוקדש הלונה פארק למשפחות הילדים המיוחדים בלבד, כשכל בני המשפחה זכו לפעילות מהנה בזכות האח או האחות המיוחדים שהם דואגים להם במסירות כל השנה.

כן השתתפו התושבים במגוון עצום של פעילויות ואירועי חג ברמה גבוהה, מסובסדים ומוזלים כפי מסורת העירייה לכל המשפחה ובכל הגילאים, כשההורים אינם מוטרדים בכל יום מימי חוה"מ היכן לצאת ולטייל ובחיפוש אחר אתרים שונים, הכרוכים בנוסף בהוצאות כספיות של נסיעה מחוץ לעיר.

ראש העיר הרב יעקב גוטרמן, סיכם את פעילות החג העניפה: "העירייה רואה לעצמה החובה והזכות לתת לתושבים תמיד את השירות הטוב ביותר בעלות הכי נמוכה ולחסוך ככל האפשר גם בהוצאות חג אלו".

מפעל הפיס סייע למיזם החשוב, כחלק מדאגתו לחינוך ותרבות. יו"ר מפעל הפיס, אלוף במיל. עוזי דיין, אמר כי מפעל הפיס רואה חשיבות רבה בסיוע ומימון מפעלי חינוך ותרבות למגזר החרדי וימשיך לדאוג למגזר החרדי בהקצאת משאבים רבים.

השארת תגובה