קופים וטווסים אצלכם בסלון הבית

טבע פראי - עילית הלבשה לבית_קרדיט צילום ARTE STUDIO
טבע פראי - עילית הלבשה לבית_קרדיט צילום ARTE STUDIO
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עולם עיצוב הפנים משתנה באופן תדיר ומדי שנה אנחנו מחפשים רעיונות חדשים ומעוררי השראה המושפעים מהמגמות הנוכחיות בתחום. שבוע הטפטים הבינלאומי שצוין ברחבי העולם והסתיים בדיוק היום מספק הזדמנות מצוינת לגלות מה יהיו הטרנדים החמים של עולם הטפטים בשנה הקרובה.  התשובה מפתיעה – זוחלים, תנינים וחתולי בר, פרחים גדולים ועצים יופיעו על קירות הבית  – ולא, לא מדובר בתמונה מתוך מגזין "נשיונל ג'אוגרפיק". אז מהם סוגי הטפטים שכדאי לכם להכניס לבית?

הפרח בביתי: דפוסי פרחים טבעיים

מוטיבים פרחוניים ואורגניים הם סמל של אלגנטיות ורומנטיקה שמטפס לאורך הקירות ומזמין את הטבע פנימה. השנה פרחים קטנים וגדולים ילבלבו בשוק הטפטים ויביאו מגע של רעננות וניחוח לחדר. בין אם הם מודפסים על רקע שחור, לבן או מתכתי, הפרחים מבטיחים להשתלב בהרמוניה בכל סביבה. "אם אתם מחפשים טפט עם עיצוב אלגנטי ועל זמני, מומלץ לבחור דגם המעוטר בדגמים פרחוניים גדולים או בדפוסים אורגניים", ממליצה קרן וברמן דקל, מבעלי "עילית הלבשה לבית".

קבלו השראה מממלכת החיות

חובבי מוטיבים פראיים ישמחו לגלות כי בין המגמות המתעוררות בשנת 2019 יהיה מגוון רחב של טקסטורות של טבע פראי בטפטים עליהם תמונות תנין, נחש, זברה, פנתר, והדפסים אחרים.   מקום מיוחד יהיה לטפטים מעוטרים בהדפסי זוחלים או חתולי בר.  הזדמנות מצוינת לחובבי חיות להכניס אותן לבית ללא הבלגאן הנלווה.

השתמשו בטפט שיוצר את האשליה של חומרים טבעיים

לשחזר את הקסם והיופי של הטבע בפנים הדירה הפך לדבר קל מאי פעם הודות למגמות הנוכחיות בקישוט הקיר.  שימוש בחומרים טבעיים או דמוי טבעיים בטפטים, הופך את עיצוב פנים של הבית ליותר חם ומזמין. מגמות אלה ניכרות בטפטים שהוצגו בשבוע הטפטים הבינ"ל ויוצרים אשליה של חומרים טבעיים כמו חיפויי עץ, לבנים, אבן וכד'.

טפטים עם עיצובים תלת ממדיים

אמנם מוטיב זה כבר נכנס לטרנדים המובילים בשנים האחרונות, אבל עיצוב תלת ממדי הוא כאן כדי להישאר. העיצוב המתוחכם של שנת 2019 יאפשר לכם להרשים את האורחים שלכם עם שלל עיטורים המדמים כל מראה שעולה על דעתכם.  טפטים אלו נמצאים בפופולריות גואה  ומאפשרים להכניס עומק ועניין לחלל הבית. אבל יש להיזהר: מגמה זו עשויה לא להימשך זמן רב עם הפיכתה למיינסטרים.

דפוסים גיאומטריים הם קלאסיקה נצחית

עם המוטיבים ההנדסיים המסודרים, טפטים גיאומטריים מומלצים בכל בית כדי להביא אליו סדר וארגון. טפט מעוטר בדגמים גיאומטריים משובחים ייצור אווירה מיוחדת בחללים קטנים כגון חדר אמבטיה או הכניסה לבית. "כדי להביא מגע של תחכום לחדר השינה, כדאי להמר על טפטים עם הדפסים גיאומטריים מינימליסטיים יותר. למיטיבי לכת מומלץ גם להדגיש את התקרה על ידי שימוש בטפט אופנתי", מסבירה קרן וברמן דקל, מבעלי "עילית הלבשה לבית".

השארת תגובה