ש"ס מציגה: אחדות הקהילות והחצרות

רשימת ש"ס בתמיכה התנועות החברתיות 'ישי' ו'כולנו' הוגשה לרשם המפלגות • יו"ר ש"ס פ"ת הרב אוריאל בוסו: "הצגנו רשימה מאוזנת וחברתית שתשרת את כל הקהילות בעיר"

אוריאל בוסו צילום יעקב כהן
אוריאל בוסו צילום יעקב כהן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחדות ספרדית נדירה בפתח תקווה. ביום האחרון להגשת הרשימות, יום חמישי, בעיצומו של חול המועד סוכות, הוגשה רשימת "שס" למועצת העיר בראשות מ"מ ראש העיר ויו"ר ש"ס פ"ת הרב אוריאל בוסו.

אל תנועת ש"ס חברו תנועת "ישי", בראשותו של בני זהבי ותנועת "כולנו" בראשות השר משה כחלון ונציג כולנו בפתח תקווה יואל מוגמי.

רשימת ש"ס כוללת מלבד היו"ר גם את יתר חברי המועצה המכהנים – אליהו גינת, אשר שוקר ומשה צאלח. אל הנציגים הוותיקים צורפו פנים חדשות: נציג קהילת האתיופים, נציג קהילת ברסלב, נציג קהילת העיראקים ונציג קהילת הבוכרים, כאשר במקום החמישי הוצב בליי בלאיש, נציג קהילת יוצאי אתיופיה. במקום השישי הוצב חבר המועצה לשעבר הרב אברהם סבאג  המשמש כיו"ר ארגון זהבי ויו"ר ועד שכונת חזון עובדיה. במקום השביעי הוצב נציג קהילת ברסלב עמי כלפון.

יו"ר ש"ס פ"ת הרב אוריאל בוסו אמר מיד לאחר הגשת הרשימות: "ברוך ה' ש"ס מציגה היום רשימה חברתית מאוזנת שחברים בה נציגים מכל הקהילות בעיר. לצד הנציגים הוותיקים שמאחוריהם שנים של עשייה ציבורית, הצגנו גם פנים חדשות וכפי שהבטחתי עם תחילת מערכת הבחירות, חבר המועצה הראשון מקהילת יוצאי אתיופיה יהיה ברשימת ש"ס. גם נציגים של קהילות אחרות כדוגמת ברסלב וכדו' שובצו ברשימה. היום כולם מבינים שש"ס בפתח תקווה היא הבית של כל הקהילות בעיר. דלתנו פתוחה לכולם לא רק בתקופת הבחירות אלא בכל מהלך הקדנציה. מי שעוקב אחרי פעילות נציגי ש"ס במועצת העיר יודע שאין פניה שלא מטופלת ואין נציג שדלתו לא פתוחה לכל הציבורים בעיר".

השארת תגובה