ב'תורה והלכה' חגגו את שמחת בית השואבה

כמדי שנה, התקיים האירוע השנתי של שמחת בית השואבה של לומדי בית המדרש "תורה והלכה" בסוכת ראש בית המדרש, הרב ישראל אברמובסקי • הלומדים התכנסו לסעודת חג, ולאחר מכן התקיים שמחת בית השואבה עם בעל המנגן ישראל זלושינסקי

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

המסורת ממשיכה: כמידי שנה, גם אמש (שלישי) התכנסו לומדי בית המדרש 'תורה והלכה' לשמחת חג בסוכת ראש בית המדרש הרב ישראל אברמובסקי. בבית מדרש ייחודי זה, שוקדים בלימודי ההלכה מידי ערב בחורי ישיבה רבים.

באירוע נשאו דברים: הרב מרדכי אברמובסקי רבה של זכרון יעקב, וראש בית המדרש הרב ישראל אברמובסקי, שעמדו בדבריהם על הדרך המיוחדת בה עולים ומתעלים ב'תורה והלכה'. לאחר מכן התקיים זיץ מרגש, ובהמשך – שירה וריקודים בליווי בעל המנגן ישראל זלושינסקי.

בית המדרש מהווה אבן שואבת כבר עשור עבור עשרות בחורים אשר מגשימים וממקסמים את יכולותיהם, ולא נותנים לעצמם להיעלם במירוץ החיים. הם אינם מסתפקים במועט, אלא גדלים לאנשים בעלי מעוף, שמגשימים שאיפות.

באירוע זה מתכנסים הלומדים ובוגרים רבים עם בני משפחותיהם לשמחה מיוחדת של המשפחה כולה, משפחת 'תורה והלכה'. ניתן לראות את הגיבוש המיוחד בין אלו מהעבר וההווה ואת המכנה המשותף המרגש בין כולם.

השארת תגובה