הומינר מציג: הקהילות מתאחדות ברחובות

אזרד והומינר
אזרד והומינר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המפלגה החסידית – חברתית אגודת ישראל בראשות פנחס הומינר כבר הצליחה לקבל תמיכה בלתי מסויגת מקרב קהלים רבים בציבור הרחובותי, ועם התקרב מועד הגשת הרשימות נודע על שאר האישים שירכיבו את הרשימה.

במקום השני הוצב אופיר אזרד, 42, מנהל מחלקת האירועים בהידברות, נשוי ואב לחמישה. מלבד תפקידו בהידברות הוא משמש כמרצה ופעיל חברתי מוכר וממייסדי העמותה הרחובותית 'חסדי רחמים ונתן' העוסקת בסיוע לנזקקים.

פנחס הומינר: "אני שמח על הצטרפותו של אופיר אזרד. אופיר הוא אדם ערכי ואיש עשיה וחסד – דבר המתחבר היטב לערכי הרשימה. הצטרפותו של אזרד מבטאת את פעילותנו אשר חוצה מפלגות וחוגים".

על החלטתו להצטרף לרשימה אמר אופיר אזרד: "הכרתי את פנחס הומינר וראיתי את עשייתו הברוכה בעירייה, את קירוב הלבבות ואת מעשי החסד בארגון 'לשבוע' שהוא מראשיו ואשר מחלק מזון ושתיה בבי"ח קפלן. אני שמח להצטרף לחבורה של אנשים נפלאים שפועלים עם הנשמה בשביל כולם, מכל העדות והחוגים, ואני מזמין את כל תושבי העיר להצטרף אלינו".

נודע כי את המקום השלישי מאייש עו"ד שלום וייס מהציבור הדתי לאומי, בהמשך  אלי טייטלבוים יו"ר הצלה רחובות, יעקב ויינטראוב גבאי בית הכנסת פא"י בעיר, נציג חסידות דז'יקוב-ויז'ניץ יעקב משה מילר ונציג חסידות צאנז ישראל גלנץ.

פנחס הומינר שימש כחבר מועצה ומחזיק הכספים בעירייה ופעל לטובת כל תושבי העיר בצורה סובלנית ושיוויונית, וכיום מתמודד לכהונה נוספת במועצה ברשימה חסידית- חברתית כאשר הוא מאגד מאחוריו תומכים מכל המגזרים בעיר.

השארת תגובה