יזמים חרדים? אל תעשו את זה לבד בבית

תמונות הדמיה משרדים חדשים רשת סקופ
תמונות הדמיה משרדים חדשים רשת סקופ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

"תעסוקת חרדים" – היא גולת הכותרת של משרד העבודה בכל הקשור להאצת החלקיקים במשרד הכלכלה. בתי ספר לסטארט-אפיסטים וגיבוי סביבתי למיצוי משאבי המוח החרדי תמיד ישנם. אבל הכוונה? לא תמיד.

לאחרונה התקיים כנס מסכם למיזם "היימיש טק", במתחם ICE בגבעת שאול ירושלים, הרעיון הייחודי של היימיש טק הוא ליווי ושזירת קשר בין עולם העסקים ובין היזמים שמבקשים להרחיב עסקים קיימים לסגמנטים חדשים בשוק הכללי. היימיש טק הוא מיזם שנולד מחיבור של שני יזמים אפרים פוקס ואייל ברוש, שבאים מעולמות תוכן שונים.

פוקס בעל ניסיון עשיר ביזמות ותעסוקת חרדים ובתהליכי הכשרה לתעסוקה. ואילו ברוש מגיע מעולם העסקים, בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ״ל מכירות בסיסקו.

אפרים פוקס: "עיקרי התכנית הם כי כל יזם שעבר ראיון קבלה כדי לבחון את הרעיון ו/או את העסק שברצונו להקים ולקדם, רק לאחר שתיקפנו ואימתנו את יכולת התוכנית שלנו לקדם את עסקי היזם או לחילופין לפתח רעיון לכדי עסק מבוסס מקבל היזם אור ירוק להירשם לתוכנית. תוכנית היימיש טק מאפשרת ליזם לחדד את המודל העסקי שלו ולבחון בשטח, מול הלקוחות הרלוונטיים, המתחרים, הסיכונים וההזדמנויות איפה כדאי לפתוח את העסק החדש או לחלופין איך אפשר להיכנס לפלחי לקוחות חדשים ולהגדיל את המכירות והרווחים של העסק".

היימש טק מאפשרת לכל יזם לקבל מנטור אישי ומקצועי שמלווה אותו בכל שלבי התוכנית ומסייע בבניית המודל העסקי, תוכנית הפעולה של העסק, תמחור, לקוחות וכל הנדרש, וכשהיזם צריך לפגוש מומחים נוספים הקשורים לעסק, המנטור מצטרף אליו. בנוסף, במשך כ-3 חודשים נפגשים היזמים אחת לשבוע בסדנא עם מומחים ומקצוענים מהעולם העסקי בהתאם לצרכים האמיתיים של קבוצת היזמים. בהיימיש טק מבטיחים בתמורה לתשלום סימלי מצד היזם, ליווי צמוד ופיצוח הכשלים הצפויים לעסק.

ברוש: "בתהליך של 3-4 חודשים, קיבלנו תוצאות מרשימות, עסקים חדשים נפתחו בהתאם לתוכנית עסקית מציאותית, שמאפשרת ליזם לגדול מהר עם שמירה הדוקה על הוצאות מבוקרות".

השארת תגובה