נתניה: שר מתמודד למרות החשדות

שמעון שר. צילום: עידן אבני רשת ב'
שמעון שר. צילום: עידן אבני רשת ב'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נתניה
למרות החשדות: שר ממשיך להתמודד
למרות הטלטלות שחווה בשנה האחרונה וחרף ענן החשדות המרחפות על ראשו, הודיע איש חסידות צאנז ומ"מ ראש העיר שמעון שר, על התמודדות נוספת למועצת העיר, במסגרת סיעת 'גל'. במכתב ששיגר לבני החסידות, אותו הביא העיתונאי ישראל כהן, טען שר לרדיפה של צרי עין שלא תרפה את ידיו.
"עם פתיחת מערכת הבחירות המוניציפאליות, אני מתכבד לעדכנכם כי בברכת קדשו של נשיאנו כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א, אני מגיש את מועמדותי כראש סיעת גל, במטרה להמשיך את העשייה הברוכה והענפה מזה 35 שנה למען האזרחים בעירנו", כתב שר והוסיף: "ידוע לכולכם את שעבר עליי בתקופת השנים האחרונות ואין כאן המקום להאריך בתלאות ובסבל הנפשי והגופני שחוויתי. אחת אומר לכם – בס"ד לרגע אחד לא חששתי מכלום ובעז"ה יצאתי מחושל ומחוזק מתמיד כאשר האמת שהיא נר לרגלי סייעה בעדי לצלוח את כל המהלכים שהגו צרי עין".
כזכור, לפני שנה נעצר שמעון שר כשהמשטרה מייחסת לו חשדות לקידום אינטרסים של אנשי עסקים בעיר, בתמורה לקבלת שוחד שהועבר לעמותות הקשורות לחסידות. חודשיים לאחר מכן הודיעה המשטרה כי נמצאה תשתית ראייתית להעמדתו לדין.
פרקליטיו הגיבו במעצרו כי "במשך כל חייו הבוגרים משמש הרב שר כאיש ציבור מתוך תחושת שליחות אמיתית, כשטובת הציבור מנחה אותו". לאחר ההודעה על התשתית הראייתית, אמרו פרקליטיו "חשוב להדגיש שבהודעת המשטרה לא נטען שהרב שר קיבל כספים לכיסו. הטענה כאילו הרב שר מוכן היה לשנות משיקול דעתו בגלל שמאן דהוא תרם לבית חולים או לבית יתומות אותם הוא לא מנהל ואשר הוא אינו עומד בראשם, שגויה מיסודה".

השארת תגובה