קרב סמוי על הראשות: נתניהו מול כחלון

שמעון בוסקילה
שמעון בוסקילה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מישל בוסקילה, מועמד 'הליכוד' לראשות העיר אשקלון, הודיע על פרישתו מהמרוץ ועל העברת תמיכתו ותמיכת מפלגת השלטון לאיתמר שמעוני, ראש העיר עד לפני השעייתו לפני כשנה. על פי הסיכומים, במידה ורשימת 'הליכוד' בראשות בוסקילה תקבל מנדט בודד, יזכה הוא בתפקיד סגן ראש העיר, במידה ויזכה בשני מנדטים והלאה, יזכה לשאת בתואר המשנה לראש העיר.

"לאחר בחינת הדברים עם צוות הליכוד בראשות ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו הגענו להחלטה שטובת העיר הינה לחבר ולאחד את עוצמת מפלגת השלטון בכך שנתמוך באיתמר שמעוני לראשות עיריית אשקלון", כתב בוסקילה בהודעתו. "אין לי ספק שבעזרת ה' המערכה הפוליטית תינעל בסיבוב הראשון בניצחון סוחף של איתמר שמעוני ותנועת הליכוד תחזור להנהיג ולהוביל את העיר להישגים חסרי תקדים".

יצוין כי הקרב בין שמעוני לבין ראש העיר המכהן תומר גלאם, מגלם גם קרב בלימה סמוי שמובילה מפלגת השלטון נגד אחד המאחזים הבודדים של שר האוצר משה כחלון ברשויות המקומיות, באשר גלאם נחשב לאיש מפלגת 'כולנו'.

על פי גורמים פוליטיים בעיר, לנתניהו חשובה האחיזה בעיר אשקלון וההחלטה על הסרת מועמדותו של בוסקילה וחבירתו לשמעוני, מבטאת רצון להזיז את כחלון ולהעמיד ראש עיר שפחות מזוהה פוליטית, ובמטרה להגיע בעתיד לראש עיר המזוהה ישירות עם 'הליכוד'.

השארת תגובה