הגר"ש בעדני והגר"ש שטיינמן תומכים בפרוש

הגר"ש בעדני במכתב מפתיע מחמיא לפרוש על ניהול העיר בלי מלחמות והגר"ש שטיינמן, חתנו של מרן הגר"ח קנייבסקי מחמיא לפרוש באירוע באלעד ואומר: לפני פרוש, היו פה מלחמות בעיר"

טקס מסירת שטחי אש לאלעד, בהשתתפות ליברמן גפני ופרוש, צילום יוסי רוזנבוים (10)
טקס מסירת שטחי אש לאלעד, בהשתתפות ליברמן גפני ופרוש, צילום יוסי רוזנבוים (10)

הסאגה באלעד נמשכת גם בזירה הפנים ספרדית. עוד בטרם פורסם מכתבו של סגן השר מאיר פרוש לח"כ משה גפני, התקבל הבוקר בלשכתו של ראש העיר אלעד ישראל פרוש מכתבו של חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני שליט"א.

המכתב, שהפתיע רבים בתוכנו, משבח את ראש העיר פרוש על האחדות הנדירה השורה בעיר מאז שנבחר לכהן כראש העיר.

"הנני לאשר בזה שתמיד ציינתי לטובה את תקופת שירותו של ר' ישראל פרוש כראש העיר שהייתה שקטה ללא מחלוקת", פותח הגר"ש בעדני את מכתבו ומוסיף: "לעומת תקופות קודמות שהיו מחלוקות ומריבות ואפ' פשקווילים והפגנות והייתי מעורב בזה כי באו אף להתלונן וגם עכשיו הערתי את המציאות הזאת ואמרו שיש הסכם וחייבים לקיים אותו ונמנעתי מלהתערב".

"ואני תפלה שימשיך השקט באלעד, בתקוה לרגיעה אמתית", חותם חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני את מכתבו.

מלבד מכתב התמיכה המפתיע של הגר"ש בעדני, קיבל ראש העיר ישראל פרוש תמיכה מפתיעה מראש ישיבת "אורחות תורה" הגר"ש שטיינמן, בנו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל וחתנו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א.

בדברים שנשא בחנוכת הבית לסמינר 'זלזניק' באלעד אמר הגר"ש שטיינמן: "אני חושב שאף אחד לא יודע, כל המלחמות, הקשיים שהיו פה בהתחלה, לא יודעים, מלחמות מבית ומחוץ – מלחמות על כל צעד ושעל, וברוך ה', ראש העיר לא פחד משום דבר והתמסר בכל המרץ ובוודאי הבניין הזה כולו שלו, בלי פקפוק".

השארת תגובה