תמיכה מפתיעה: "האבא של התושבים"

ראש עיריית חולון מוטי ששון התקבל בתשואות חן ובתמיכה גורפת, במוסדות 'עטרת חכמים' • הגר"ח רבי: "כשהוא נבחר לראשונה לפני 25 שנה, לקחתי אותו יד ביד לבית הכנסת" • המסר בכינוס: ש"ס למועצה – ששון לראשות

ששון  אצל הרב רבי
ששון אצל הרב רבי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום חמישי האחרון לשנה שעברה, לאחר אמירת סליחות ותפילת מנחה ע"י אברכי מוסדות 'עטרת חכמים' בנשיאות הגאון רבי חיים רבי, נערכה הרמת כוסית לרגל השנה החדשה יחד עם בכירי העירייה וראש עיריית חולון מוטי ששון.

בפתיחת הטקס שיבח ראש הכולל הרב אליהו רבי, את ראש העירייה מר מוטי ששון על עמידתו האיתנה לימין המוסדות בעיר, ועל הייעוץ וההכוונה האישיים למוסדות עטרת חכמים. "הבחירות לראשות העירייה בחולון מיותרות, הרי ברור שמר מוטי ששון יזכה בהם שוב", דברי הרב אליהו.

הרב קידם את בואו של יו"ר ש"ס חולון ר' חיים זברלו, כשהוא מזכיר: "ר' חיים זברלו, שהתחיל את דרכו כאן במוסדות התורה, והיום ב"ה עושה חייל במועצת העיר".

לאחר מכן נשא דברים נשיא המוסדות הגאון רבי חיים רבי, שבדבריו חלק שבחים רבים לראש העיר: "מוטי היקר, איש של עשיה, האבא של התושבים, אני זוכר כשהוא נבחר לראשונה לפני עשרים וחמש שנה, אני לקחתי אותו יד ביד לבית הכנסת סודאי, באיזה ענווה הוא התנהג, בצניעות ובשקט, ב"ה היום רואים את ההצלחה של העיר, ההקפדה על כל מה שיכול לעזור לתושבים". הרב שיבח גם את סגנו יעקב חרש, הפועל ללא לאות לרווחת התושבים.

כמו כן הזכיר הרב לברכה את נציג ש"ס החדש, אלון חאמי, "כפי שראש העירייה מרוצה היום מפעילותו של חיים זברלו, לא פחות מכך הוא ייהנה מר' אלון, ובעזרת ה' יחד עם ר' חיים זברלו הם יעשו דברים טובים לציבור תושבי חולון", אמר הרב.

בטרם הזמין הרב אליהו את ראש העירייה לשאת דברים, הוא הזכיר לכלל המשתתפים כי ביטויו של מעמד כזה הוא שבהוראת מורנו הרב חיים, כולנו תומכים בש"ס למועצה ובמוטי ששון לראשות העירייה. ויש סימן לכך: שמ"ח בראשי תיבות – ש"ס מוטי חולון, ולפי הציפייה החדשה מש"ס בחולון לאור היו"ר המסור וצוות הנבחרים החדש והאנרגטי, הרי שהסימן לש"ס הוא – ש'בעה מ'נדטים ח'ולון.

ראש העירייה מוטי ששון פתח בדברי שבח לאכסניה וציין את ידידותו רבת השנים עם הרב והמוסדות. ששון שוחח על שנים נוספות של עשייה ברוכה, וסיים באיחולי שנה טובה והצלחה.

את רוח הימים הכניס אחיו של ראש העירייה מר אילן ששון, שבתגובה להזמנתו ע"י הרב אליהו לומר מס' מילות ברכה, שלף מחיקו שופר ותקע את סדרת תקיעות ראש השנה ברהיטות ראויה לשמה.

3 תגובות
  1. בסוף חאמי נשאר בחוץ זברלו עשה סיבוב על הרב חיים רבי בושה

  2. שבר לנו בית כנסת תמשיכו ללקק

  3. בס"ד
    זברלו יושב ומתעלם מחובתו לציבור רק כשיוצא משו…
    האבא של התושבים מסתחבק איתכם מעביר הון עתק לכוללים בתי כנסת לכולכם לזה יש לו זמן ולשאר התושבים אין מתעלם מקיומם. וכך מתוך 200,000 תושבים בקושי הצביעו לו איזה 21.000 עוד אבא כזה ואבדנו.

השארת תגובה