נצרת עילית: מרזל ובן גביר הגיעו לעשות בחירות

חנוכת בית כנסת בנצרת עילית, צילום יעקב כהן (1)
חנוכת בית כנסת בנצרת עילית, צילום יעקב כהן (1)
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

ראשי 'עוצמה יהודית' ברוך מרזל ועו"ד איתמר בן גביר – המשמש גם כיו"ר מטה התנועה לבחירות המוניציפאליות – ערכו לפני השבת האחרונה סיור בנצרת עילית לתמיכה בסיעת 'האיחוד היהודי', המורכבת מאנשי 'האיחוד הלאומי' וחב"ד, בראשות מנחם גנדל.

הסיעה החדשה מעוררת עניין רב בעיר ומחוצה לה, ואף גררה מתקפה מצד חברת הכנסת חנין זועבי, תושבת נצרת הסמוכה, שתקפה את הסלוגן 'נצרת עילית יהודית' ואמרה: "מי שהקשר שלו עם הארץ מתוחזק על ידי גירוש, אלימות ותיעוב של העם היליד, מנסה לפצות את האי לגיטימיות הזו על ידי כל מיני אידיאולוגיות".

מול זועבי וקולות הביקורת, התייצבו – כמה צפוי – מרזל ובן גביר שהביעו תמיכה רבה ברשימה. "שמענו מגנדל שאכן הבניה החרדית בהר יונה היא פרויקט חשוב ועצום, אך לצערנו זה ודאי לא מספיק וצריך גם להיאבק בגורמים אנטי יהודים, שאפשרו להם להיכנס לעיר והם פועלים להפוך אותה לעיר ערבית. רשימת 'האיחוד היהודי' היא אחד הדברים הטובים שקרו לעיר בשנים האחרונות וכוח למנחם גנדל וחברי סיעתו הוא כוח לעם היהודי ולארץ ישראל", אמר ברוך מרזל.

עו"ד איתמר בן גביר הבטיח כי רשימת 'עוצמה יהודית' תרוץ בערים רבות. "בשבועות אחרונים נפגשנו עם עשרות מועמדים וגם פעילים רבים שלנו השתלבו ברשימות השונות בבחירות המקומיות ואנחנו נפרסם על תמיכה בהם".

תגובה אחת
  1. אני תושב נצרת עילית וכל החיים שלי גדלתי בנצרת עילית ולא עשיתי ה9רדה זה יהודי וזה ערבי אני מצטער על הזמן שהגענו אליו ושה9וליטקה נכנסה לכל תחום בחיים והרסה אותו לרעה ולא לטובה אפילו בדת ואפילו בספורט כל הזמן היה היו יהודים וערבים גרים בנצרת עילית ולא היה בעיות אני מצטער שמרזל נכנס לתמונה והורס את היופי של נצרת עילית אתה לצערי גורם לבעיות אני בן אדם שאןהב כל האנשים מכל הדתות ואיש שלום אני מקווה שיהיה שינוי בכל מה שקורה בפוליטקה אצלנו בישראל לצערי זה הולך ומידרדר לרעה

השארת תגובה