גם השנה: שוק ארבעת המינים

תושבי בני ברק יוכלו למצוא את כל הכשרויות וההידורים תחת קורת גג אחת # ובחוץ: מכירת סכך וסוכות

שוק ארבעת המינים יחצ
שוק ארבעת המינים יחצ

שוק ארבעת המינים העירוני המרכזי יתקיים השנה כבכל שנה ב״מרכז פיס קהילתי״ ברחוב ירושלים 1 פינת מימון בני ברק במרכז העיר. במתחם ממוזג ומקורה יפעלו כ-40 דוכנים בהם תוכלו לרכוש את כל ארבעת המינים מכל הזנים, הכשרויות וההידורים ובמחירים נוחים.

כל זאת תחת קורת גג אחת באולם ממוזג ומרווח עם חניה סמוכה ובמרכז העיר בצומת הרחובות ירושלים מימון. במקביל, במתחם החיצוני תופעל נקודת מכירה של סוכות וכן סכך ירוק.

לדברי מארגני השוק, "בכל שנה הציבור נאלץ להתרוצץ בשמש ונסיעות לחפש אחר מצוות ארבעת המינים, בשנים עברו השוק היה במתחם בנדיקט וסופר בני ברק, השנה בחרנו במתחם ענק וממוזג ועבדנו קשה כדי שכל אדם שיגיע לשוק יוכל להשיג את מבוקשו עם היצע עצום ועם חוויית קניה איכותית ומרוכזת".

השוק יפעל ממוצאי יום כיפור עד ערב חג סוכות, כמו כן יהיו נוכחים מורי צדק במקום שיוכלו לענות לציבור הלקוחות על כל שאלה הלכתית.

עוד מוסיפים המארגנים שאין ספק שהעירייה עשתה השנה רבות למדקדקים במצוות החג, בכך שיהיה להם יותר נוח לבחור ארבעת המינים במקום מרווח.

מהנהלת השוק נמסר כי נכון לשבוע זה כבר התקבלו בקשות רבות למכירת ארבעת המינים, יצוין כי סוחרים המעוניינים לקחת חלק בשוק ולהציב דוכן מכירה מוזמנים לפנות בהקדם להנהלת השוק. לפרטים: 0527125732

תגובה אחת
  1. האם זה מתקיים גם השנה תש"פ ? 2019

השארת תגובה