בני ברק: 100 חניות חדשות ברחוב אהרונוביץ

הסוף לקנסות החניה ברחוב אהרונוביץ? חניון עם כמאה מקומות חנייה נפתח לראשונה 'במתחם צמרת' לרווחת תושבי בני ברק

אילוסטרציה: מתחם צמרת בני ברק
אילוסטרציה: מתחם צמרת בני ברק

שינוי מבורך ובשורה משמעותית לתושבי העיר: לאחר חדשים ארוכים של מצוקה ממשית לאורך ציר אהרונוביץ – כהנמן בעיר בהעדר מקומות חנייה ואכיפה קבועה על חנייה שלא במקומות מוסדרים, מחוללים יזמים פרטיים מהפך של ממש עם פתיחתו של חניון רחב ידיים ב'מתחם צמרת' המוכר כ'מתחם אוסם' לשעבר, שישרת את אלפי הבאים למתחם הקניות ההומה שהפך למרכז עסקי דומיננטי בעיר, ולתועלת האזור כולו שידע מצוקת חנייה חריפה במיוחד.

החניון המיוחד שהוקם על ידי 'מרכז צמרת', כולל כמאה מקומות חנייה (!) ויהפוך לאחד החניונים הגדולים והמשמעותיים בעיר. החניון כולל ירידה למפלס תחתון ורחבת כניסה ועמדות תשלום. החניון שיופעל על ידי חברת 'יאיר השחר' – מחברות החניונים הגדולות בישראל, מציע חנייה נוחה לבאי מתחם צמרת ולאזור כולו שהפך לחלק מעוגני המסחר המשמעותיים של העיר כולה, ממרכז רימונים ועד למרכז צמרת שהפכו לרצף מסחרי חדש ודומיננטי בעיר ששינה את מפת העסקים בעיר.

בניית החניון התאפשרה הודות לשיתוף פעולה עירוני הדוק, מתוך ראייה עירונית באזור הסחר כאחד מעוגני ההתרחבות העירונית, ומתוך מטרה לסייע לתושבי העיר בחנייה מסודרת ונוחה באזור הומה זה.

הכניסה לחניון הינה מרחוב הושע, כאשר הבאים לאזור יוכלו להגיע מרחוב הרב אהרונוביץ הישר לחניון המקביל למרכז העסקים וכולל תכנון תנועתי נוח לכניסה ויציאה חלקה. החניון שהינו בתשלום בסיסי בהתאם למדיניות החניונים של החברה ועל פי הסדרי התשלום ללקוחות המתחם, צפוי לשרת את האזור כולו ולהוות פתרון משמעותי ראשון למהלך הסדרת התנועה לכל אורך ציר אהרונוביץ – כהנמן, מהלך שהביא לאכיפה עירונית מוגברת ולשמירה על רצף תנועתי, כעת עם פתיחת החניון, זוכים מתחמי העסקים לחניה חוקית מוסדרת, מה שאינו בנמצא במתחמי העסקים הוותיקים בעיר, מה שצפוי להוסיף משקל נוסף למרכז העסקי הדומיננטי המקבע את אחיזתו לאורך הציר.

השארת תגובה