טבריה: המפלגה הכלל חרדית יוצאת לדרך

אחרי פגישה בין יו"ר ש"ס בעיר אליהו זיגדון לבין המקובל הגר"ד קוק סוכם: הולכים ברשימה מאוחדת כשנציגי הגר"ד קוק יוצבו ברשימה במקומות הרביעי והחמישי

השר דרעי, רהע יוסי בן דוד וממ רהע זיגדון אליהו.
השר דרעי, רהע יוסי בן דוד וממ רהע זיגדון אליהו.

הסאגה בטבריה ממשיכה. אחרי שהוכרז על אחדות ואז על פיצול הקול החרדי לשתי רשימות, הפעם שוב תפנית בעלילה: מפלגה כלל חרדית שתאחד תחת קורת גג אחת את כל המפלגות והחצרות תתמודד בבחירות הקרובות לשביעות רצון כל הצדדים.

אחרי שנראה היה כי הגר"ד קוק יקרא לתמוך ברשימה חדשה שתקום, נפגש המקובל הגר"ד קוק עם יו"ר ש"ס בעיר אליהו זיגדון.

בתום הפגישה, שני הצדדים דיווחו על התקדמות במגעים ועל סיכום ראשוני לפיו הגר"ד קוק יקרא לתמוך ברשימה המאוחדת של ש"ס, דגל התורה וחצרו של הגר"ד אויערבך. ע"פ הסיכום הראשוני, נציגיו של הגר"ד קוק יוצבו ברשימה במקומות הרביעי והחמישי.

מבית הרב קוק נמסר בתגובה ל'כיכר השבת' שדיווח על בשורת האחדות: "אנו תקווה כי אכן השלום המיוחל יצא לדרך ולא יהיו 'מפריעים', ונראה בקרוב את סגירת הרשימה החדשה, שתשלב את נציגי הרב. בעז"ה ניכנס לשנה החדשה מאוחדים. מדובר בבשורה משמחת מאוד בקרב הציבור התורני בעיר. ומכאן אנו מחזקים את ראשי ש"ס שלא נלאו, עשו מאמצים וויתרו רבות למען השלום. יוסי אוקנין חבר מועצת העיר הצהיר מספר פעמים על כוונתו לעשות הכול למען השלום, ומקומו מובטח לו בזה ובבא בס"ד".

השארת תגובה