רחובות: חניה חינם בחגי תשרי

עיריית רחובות מודיעה שבמהלך החגים החנייה בכל העיר תהיה חינם במדרכות הצבועות כחול לבן. שימו לב לתאריכים בהם לא יינתנו דוחות

מגרש חניה
מגרש חניה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעירייה מסבירים שהמהלך נועד כדי לעודד את התושבים לערוך את קניותיהם ואת ההכנות לחג בעיר ללא דאגות חניה. כמו כן הם מבקשים לחזק את העסקים המקומיים ברחבי העיר במהלך החג ולאפשר לתושבים ליהנות מאירועים שונים, בלי לדאוג מחיפוש או תשלום חנייה. חשוב לציין כי על מנת לשמור על הסדר בכבישי העיר ובמדרכות, לא תתאפשר חניה במקומות האסורים לחניה בעיר.

בערב יום כיפור החל מיום שני 17.9.

מערב סוכות ולאורך כל ימי חול המועד עד לאחר שמחת תורה, בין התאריכים 23.9-1.10.

דו"חות יינתנו על ידי הפקחים רק בגין חניה במקומות אסורים.

דורון מילברג, מנכ״ל העירייה: "חשוב לנו לתמוך בעסקים ובחנויות המקומיות, ולאפשר לתושבי העיר לערוך דווקא ברחובות את ההכנות והקניות לפני החגים. גם לאורך חול המועד סוכות תתאפשר חניה חינם במקומות המסומנים בכחול- לבן על מנת להקל על התושבים. אנו מאחלים שנה טובה ומתוקה לכל התושבות והתושבים בעיר".

ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, חניה, שילוט ופיקוח ושיטור עירוני: "אנחנו שמחים לאפשר לתושבים חניה חינם ברחבי העיר לרגל חגי תשרי, ואנו מזמינים את התושבים להשתמש בכך. על מנת להמשיך ולשמור על הסדר בכבישי העיר, פקחי האגף יאכפו את חוקי החניה במקומות האסורים בחניה״.

השארת תגובה