'בני יוסף' התכנסו בפתיחת שנת הלימודים

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

רשת החינוך בני יוסף – מעיין החינוך התורני ציינה את פתיחת שנה"ל בכנס רב רושם בהשתתפות כ – 500 מנהלים ומנהלות, סגנים וסגניות אשר התכנסו במלון רמדה בירושלים לכנס היערכות.

בכנס השתתפו חבר הנהלת הרשת הגר"מ פינטו ר"י פאר משה, יו"ר שס שר הפנים אריה דרעי, המנכ"ל חיים ביטון והסמנכ"ל הפדגוגי ישי יזדי.

את הכנס פתח הסמנכ"ל יזדי שדיבר על הגדרת התפקיד והאחריות הרבה הרובצת על כתפיו של המנהל תוך שימת דגש על רמת ואיכות החומרים הנלמדים.

מנכ"ל הרשת הרב חיים ביטון עמד במשך שעה ארוכה ופרש את משנתו וחזונו לצד המיזמים המרשימים והפרויקטים הנרחבים שבוצעו ברשת במהלך השנה האחרונה.

המנכ"ל העביר מצגת רבת רושם למנהלים בה ניתן היה לעמוד מקרוב לעוצמת הרוח והעשיה המפעמת במשרדי ומוסדות הרשת אשר גדלה עם פתיחת שנה זו ל – 255 מוסדות בכל רחבי הארץ, כשעוד עשרות מוסדות מתדפקים על פיתחה ומבקשים להצטרף להגשמת החזון הגדול בהרמת קרנה של יהדות ספרד המעטירה, אשר חוד החנית שלה היא רשת החינוך מיסודם של מרנן ורבנן מצוקי ארץ זיע"א שבשנה זו מציינת 30 שנה להקמתה.

חבר הנהלת הרשת הגר"מ פינטו עמד בדבריו על איכות ורמת התכנים הנלמדים ברשת אשר הינם היום ברמת הלימודים הגבוה ביותר, כמו"כ הזכיר בדבריו את פרויקט הדגל – החונכים והרישום אשר עושה רבות ונצורות בקרב המוסדות בכל רחבי הארץ.

השר דרעי שיבח והעלה על נס את מסירותו העצומה של מנכ"ל הרשת אשר הרים אותה לגבהים חדשים מתוך מקצועיות ושקיפות, כן ציין את מסירותם הרבה של המנהלים והמנהלות אשר עושים עבודת קודש למען חינוכם הטהור של ילדי ישראל.

השארת תגובה