עו"ד ומתנדבת, גולש ויזם מתמודדים על בת ים

המועמד לראשות העיר אלי יריב מציג רשימת מצטרפים לרשימתו למועצת העיר בת ים • הכירו את דודו אדרי ורחל גדרון

אדרי יריב
אדרי יריב
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר המועצה והמתמודד לראשות העיר אלי יריב, חושף בימים האחרונים פעילים שמביעים תמיכה בו ואשר אמורים להשתלב ברשימתו למועצת העיר. בין היתר, צירף יריב לשורותיו את דודו אדרי – פעיל חברתי מוכר ובעל עמותה הפעילה בקרב נוער חרדי נושר, ואת עו"ד רחל גדרון – מתנדבת מסורה וחברת ועד שכונת רמת הנשיא.

וכך הציג יריב את המצטרפים החדשים: "בת ימים, הכירו את דודו אדרי. דודו אדרי, אחד מטובי הגולשים שידעה העיר בת ים מצטרף לרשימת "בת ים אחת" בבחירות הקרובות ויתמודד ביחד איתי על עתיד העיר. דודו נולד גדל וחונך בבת ים, אב לגבריאל ושילה, פעיל סביבתי ויזם. לצד זה, הוא גם ספורטאי מוביל בענף הספורט הימי בישראל ומחזיק במספר הרב ביותר של הישגים בהיסטורית העיר בת-ים.

"לפני כשנתיים הקים עמותה המשלבת חינוך וים, הפועלת למען נוער חרדי שנשר ממסגרות הלימוד המקובלות ובמקביל לטובת ילדים ונוער בעלי מגבלות ונכויות. בנוסף, הוא מוביל את מאבקי הגולשים בעיר יחד עם חברים נוספים, במטרה לשמור על חופי הים בעיר ופיתוחם, בכך מחנך את הדור הצעיר למצוינות, ערכים ואהבת הסביבה.

"דודו החליט להצטרף אלי מתוך אמונה אמיתית להוביל את העיר בת ים לעיר חוף טובה יותר ועיר אטרקטיבית לצעירים ומשפחות. ביחד נוביל מספר פרויקטים במטרה לשדרג את החופים, להחזיר את העיר להיות "עיר הבירה" של הגולשים בישראל ונדאג לצעירים בת ימים".

וכך בישר יריב על הרכש הנוספת: "בת ימים, הכירו את רחל גדרון. עו"ד רחל גדרון, תושבת שכונת רמת הנשיא ופעילה בקידום החינוך המיוחד בעיר, מצטרפת אלינו לרשימת "בת-ים אחת" בבחירות הקרובות ותתמודד ביחד איתי על עתיד טוב יותר לחינוך בעיר ולשכונות.

"רחל הייתה בעבר חלק ממערך היעוץ המשפטי של ויצ"ו, וכיהנה כיו"ר ועדת ערער הארנונה בעירייה. בשנים האחרונות רחל פועלת, לצד חברים נוספים, בוועד שכונת רמת הנשיא, במטרה לשמור על אופי השכונה ולמנוע את תכנוני הבנייה המסיבים העלולים לפגוע באיכות החיים בשכונה. מעבר לפעילותה בשכונה, רחל מתנדבת בהנהגת "המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים" בעיר והיא אחת ממקימי הפרויקט "חוגים לילדים עם צרכים".

אהבתה לעיר והרצון להפוך את העיר לטובה יותר לתושבים, הופכים אותה לחלק משמעותי מרשימתנו במועצת העיר הקרובה. ביחד איתה נקדם את נושא החינוך המיוחד למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים ונעלה את פיתוח השכונות בעיר לראש סדר העדיפויות".

השארת תגובה