ברנז: "כל הזמן בעזרה לאנשים"

ש"ס בת ים מחממת מנועים לקראת הבחירות • ברנז בסבב תפילות ובקשות בקברי צדיקים ומקומות קדושים • "הייתי מפקד, היו לי עסקים, ויתרתי על חברות בכנסת וכיום עוסק כל הזמן רק בלעזור"

ברנז
ברנז
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוד פחות מחודשיים, ייגשו תושבי בת ים לקלפי וישלשלו את בחירתם לראשות העיר ולחברים שירכיבו את מועצת העיר. עבור סיעת ש"ס בראשות רפי ברנז, מדובר באחד הרגעים הקריטיים, בו עליהם לתרגם את עשייתם בקדנציה החולפת לכדי כוח ממשי, שיהיה כרטיס כניסה נכבד עבורם כלפי תנועת ש"ס הארצית, הרואה בבחירות המקומיות מעין פריימריז והקדמה לבחירות הארציות שיתקיימו לאחריהן, במוקדם או במאוחר.

לצד חרישת השטח, עלה השבוע מ"מ ראש העיר ויו"ר ש"ס המקומית רפי ברנז לקברי צדיקים ולמקומות הקדושים להעתיר בתפילה לקראת השנה החדשה ולהצלחת המערכה. בין היתר פקד עם עובדי העירייה את הכותל המערבי בחצות ליל, לאמירת סליחות. קודם לכן עלה ברנז להר ציון הסמוך, שם התפלל על קבר דוד המלך.

ברנז אף הרחיק עד לשכם לציונו של יוסף הצדיק, במסגרת עלייה חודשית מאושרת על ידי כוחות הביטחון. "יהי רצון שתפילותינו יתקבלו ברצון, ונראה בקרוב כל אחד מאיתנו ישועה פרטית, וישועה כללית של גאולה אמיתית של אהבת חינם. ונזכור שהפוליטיקה היא רק אמצעי לסייע לזולת ולא חס ושלום דרך חיים", כתב.

השבוע פרסם ברנז קורות חיים מקוצרים, בהם פירט את עשייתו הציבורית וביקש את אמון הבוחר פעם נוספת. "קוראים לי רפאל ברנז, בשירותי הצבאי הייתי מפקד, בשירותי האזרחי ב"ה היו לי עסקים מוצלחים. לפני 28 שנה התחלתי בשליחותי הציבורית, כיהנתי במספר תפקידים, ובדיוק לפני שנה, ללא היסוס ויתרתי על חברותי בכנסת ישראל. כיום אני יו"ר תנועת ש"ס וממלא מקום ראש העיר ועוסק כל הזמן בלעזור לכמה שיותר אנשים, להילחם בבירוקרטיה ולפתור בעיות".

הוא הוסיף: "בעוד חודשיים יתקיימו הבחירות, אני פונה לכולם מכל הלב, תנו לי את הכח להמשיך ולעשות דברים טובים. אצלי דלת המשרד תמיד פתוחה, הטלפון שלי תמיד זמין והחזון שלי להמשיך ולהיות שליח ציבור של כולם, מבלי לעשות שיקולים כאלו ואחרים, אני שליח של כולכם".

השארת תגובה