השטיח שמעקם את הרצפה

מתוך קולקציית Chareau _ עילית הלבשה לבית_קרדיט צילום_designersguild (26)
מתוך קולקציית Chareau _ עילית הלבשה לבית_קרדיט צילום_designersguild (26)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מה עושות צורות גאומטריות בתוך אריגים ועל קירות בבית? זו לא חידה במתמטיקה, זו הקולקציה החדשה Chareau שהופכת את הבית לתלת מימד ומעניקה לו עומק עיצובי מתוחכם ועשיר. הקולקציה של Designers Guild עושה שימוש חכם בקוביזם באופן שלא נראה לפני בעולם עיצוב הפנים, כך שכל בית הופך ליצירה דמיונית עשירה, לא משנה כמה הוא היה זוויתי, לבן והגיוני לפני כן. ברוכים הבאים לעולם היצירתי של כוהנת הטקסטיל טרישיה גילד  

הנטייה בעולם האדריכלות היום הולכת לכיוון מעוגל: פינות מעוגלות, קירות מעוגלים ואפילו הדלתות מאבדות מהזוויתיות שלהן. עם כל הזרימה הזאת, לא פלא שמישהו חייב לבוא ולשים איזו זווית ישרה באמצע כל הרכות הזאת. אלא שטרישיה גילד, מלכת עיצוב הפנים הצבעוני, העושה שימוש יצירתי בצבעים וטקסטורות ובטכניקות טוויה יוצאות דופן, לוקחת את הזוויות הישרות, מעבירה אותן דרך הסגנון הקוביסטי ויוצרת עולם מתמטי שמציית רק לחוקים של עצמו. המראה הנוצר הוא יצירתי ומכושף, כיאה לכל קולקציה של Designers Guild.

קולקציית האריגים החדשה Chareau משלבת בתחכום רב צורות גאומטריות מהסגנון הקוביסטי, המתאפיין בפירוק והרכבה מחדש של צורות, בבדים ואריגים איכותיים שכיף למשש. התחושה הנוצרת היא של אפקט תלת מימד חלומי שאי אפשר בוודאות להבין את הצורה שלו, אלא שבבית מתפזרים לאיטם פרטים קטנים ומורכבים המעניקים עומק וסיפוריות לכל חדר. את האריגים אפשר לשלב על פרטי ריהוט רבים בבית, וילונות או טפטים. את הקולקציה Chareau של Designers Guild  ניתן להשיג ב"עילית הלבשה לבית".

להשיג בעילית הלבשה לבית  ובחנויות העיצוב המובחרות

הרצל 37, תל אביב
03-5181542 ובאתר החברה:
http://elitehome.co.il

 

השארת תגובה