29 אברכים הוכשרו לשמש ככונני מד"א ברחובות

חובשי מד"א – צוות הצלה רחובות ייצאו לאירועי החירום ברחובות • בקרוב תוקם נקודת הזנקת אמבולנס במזרח העיר • לאחר מכן נכנסו מנהלי מד"א לקבל את ברכת האדמו"ר מקרעטשניף

כונני מד"א ברחובות
כונני מד"א ברחובות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

29 אברכים מהקהילה החרדית הוכשרו לשמש ככוננים מוסמכים מטעם מד"א וארגון 'צוות הצלה – רחובות' ויחלו לצאת לאירועי החירום על מנת להעניק מענה מהיר ומקצועי עד לבוא האמבולנס.

בטקס מרשים שנערך באולם בקרית חסידי קרעטשניף הוענק הציוד המקצועי של מד"א לעשרות הכוננים החדשים. הכשרתם של המתנדבים לשמש ככוננים צפויה לסייע להצלת חיי אדם רבים ברחובות וסביבתה. ההכשרה הינה ביוזמת המתמודד למועצת העיר פנחס הומינר ויו"ר 'צוות הצלה רחובות' אליהו טייטלבוים.

את הטקס כיבדו בהשתתפותם סמנכ"ל מד"א גיל מושקוביץ, מנהל מרחב איילון אפי בר, מנהל יחידת האופנועים הארצית, סגן מנהל המרחב, איש הציבור הרב פנחס הומינר, ויו"ר צוות הצלה רחובות אליהו טייטלבוים.

נודע כי בקרוב תפתח נקודת הזנקת אמבולנס במזרח העיר, אשר תתופעל בידי כונני מד"א – צוות הצלה רחובות – דבר אשר ישפר עד מאד את מהירות הגעת האמבולנסים בכל האזור.

סמנכ"ל מד"א מגן גיל מושקוביץ אמר בדברי הברכה שנשא כי: "מד"א רואה חשיבות רבה בהכשרתם של הכוננים הנוספים – דבר אשר ישפר את זמני ההגעה. אני מבקש להודות לפנחס הומינר שעוזר רבות למגן דוד אדום ולכל פעילות הצלת החיים בעיר".

פנחס הומינר אמר בדברים שנשא כי: "מדובר בבשורה לכלל תושבי רחובות שיזכו במקרה חירום לזמני הגעה מהירים יותר של אנשי רפואה. אין מתאים יותר מערב ראש השנה, כדי לקיים את האירוע שמסמל הצלת חיים. המוטו שלנו הוא לסייע לציבור – ופעילות זו מתחברת היטב לערכים אלו". הומינר הודה למד"א על שיתוף הפעולה המבורך.

מנהל מרחב איילון במד"א אפי בר: "זה לא מובן מאליו שכ-30 אנשים מוכנים להעניק כ"כ הרבה מעצמם למען הצלת חיים, והדבר ראוי לכל שבח. אני מבקש להודות לסמנכ"ל מד"א גיל מושקוביץ על עזרתו, וכן לפנחס הומינר שפועל ומסייע לנו בכל עת מצוא".

לאחר הטקס פנו המתנדבים בראשות מנהל המרחב מר אפי בר, למעונו של האדמו"ר מקרעטשניף בכדי לקבל את ברכתו לרגל התרחבות הסניף החרדי. מנהל המרחב סקר בפני האדמו"ר את הפעילות והוסיף כי בזכות הסניף החדש ברחובות יינצלו חיי תושבים רבים בעיר."פעילות קהילתכם חשובה לכל העיר כולה" אמר בר.

האדמו"ר בירך על הפעילות והודה למד"א על שיתוף הפעולה עם הרבנים: "אני רואה בהתנדבות – שירות מבורך למען תושבי העיר. אנחנו פועלים במספר מישורים למען כל תושבי העיר, והפעילות הזו בוודאי תסייע להצלת חיים וגם לאחדות ושלמות עם ישראל".

בתוך כך ערכה השבוע מד"א התרמת דם ע"י ארגון 'לשבוע' של חסידות קרעטשניף ובשיתוף הלשכה לפניות הציבור שבראשות פנחס הומינר. בהתרמת הדם שנערכה בעיר נתרמו עשרות מנות דם לבנק הדם הלאומי.

השארת תגובה