רב העיר קבע מזוזה במטה סיעת "העיר של כולנו"

רב העיר, רבי דוד ורנר קבע את המזוזה במטה המרכזי והעביר מסר ברור של גיבוי לנציג הציבור בנצי נורדמן. באירוע השתתפו אישי ציבור, חברי כנסת ומאות תומכים ברשימת "העיר של כולנו" למועצת העיר חדרה

קביעת מזוזה ב'כולנו' חדרה
קביעת מזוזה ב'כולנו' חדרה

תמיכה מפתיעה. רבה הראשי הוותיק של חדרה רבי דוד ורנר הפתיע אמש כשהגיע במיוחד לקבוע מזוזה בטקס הפתיחה של המטה המרכזי של סיעת 'העיר של כולנו' בחדרה שהציבה במקום השלישי ברשימתה את בנצי נורדמן, חבר מועצת העיר מטעם סיעת "יחד שבטי ישראל". הרב קבע את המזוזה במטה הבחירות של המפלגה ברח' הלל יפה בעיר, ובירך את יו"ר הסיעה ניר בן חיים ואת שאר חברי הסיעה בהצלחה רבה בעשייה הציבורית למען תושבי חדרה.

לאחר קביעת המזוזה, נערך טקס פתיחת המטה הרשמי של סיעת "העיר של כולנו" בהשתתפות יו"ר סיעת כולנו ח"כ רועי פולקמן, ח"כ טלי פלוסקוב, חברי סיעת "העיר של כולנו" ומאות פעילים של המפלגה בעיר.

במהלך הטקס נשא דברים חבר מועצת העיר ומועמד סיעת 'העיר של כולנו' בנצי נורדמן, ששיבח את הצלחת "העיר של כולנו" לאחד את השורות בין כל תושבי העיר, והצהיר כי כמו בקדנציות הקודמות, בכוונתו להתמקד בעשייה למען כלל הציבור החדרתי.

את הנאום המרכזי נשא יו"ר הסיעה ניר בן חיים, המשמש גם כיו"ר מרחב השרון והשומרון בהסתדרות ומנהיג חברתי מוכר בחדרה, שהציג לראשונה לציבור את תכנית העבודה שלו בתחומים השונים, ופרס את משנת סיעת "העיר של כולנו" לפיתוח ושגשוג העיר חדרה ורווחת תושביה.

השארת תגובה