נתניהו: "מקריית שמונה עד אילת ללא רמזור"

"אנחנו מחוללים תנופה ופיתוח אדירים בצפון, בדרום, במרכז, בכל מקום. אזרחי ישראל יודעים את זה כי כל הצלחה וכל הישג הוא תמיד יחסי, ולכן יש דרך לבדוק את זה"

נתניהו. צילום עמוס בן גרשום לעמ
נתניהו. צילום עמוס בן גרשום לעמ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף בצהריים בטקס הרמת כוסית לשנה החדשה עם ראשי רשויות בקריית שדה התעופה והתייחס למצב בפריפריה ולפיתוח ברשויות המקומיות, "לקחנו כ-30 מיליארד שקל בתוכנית רב-שנתית ושמנו את זה לכבישים מהירים צפונה ודרומה ורכבות צפונה ודרומה לרשת את מדינת ישראל. בסופו של דבר, מקריית שמונה עד אילת לא יהיה רמזור אחד ואפילו תהיה רכבת אחת – בחזון שאנחנו ממשים אותו".

ראש הממשלה ציין, "אנחנו מחוללים תנופה ופיתוח אדירים בצפון, בדרום, במרכז, בכל מקום. אזרחי ישראל יודעים את זה כי כל הצלחה וכל הישג הוא תמיד יחסי, ולכן יש דרך לבדוק את זה. כיוון שהישראלים נוסעים ברחבי העולם, אפשר להשוות. מה שפעם היה מעלינו ואמרו לנו תסתכלו ותלמדו מהם, עכשיו כשאתם חוזרים – אתם רואים את המנופים, את הפיתוח".

"אתם זוכרים את עיירת הפיתוח קריית גת? אתם יודעים מה קורה שם? אתם מכירים את עיירת הפיתוח דימונה? אני חסיד גדול של חזון בן גוריון אבל עם שינוי קטן, שינוי קטן. זה לא רק השקעות ממשלתיות מושכלות בתחבורה, בקיצור – זה לתת לשוק הפרטי לעבוד", אמר נתניהו, וסיפר כי אתמול טס לדרום במסוק לטקס בקריה הגרעינית: "בדרך ראיתי את השינוי העצום שאנחנו מחוללים בנגב. פיתוח הפריפריה היא לא סיסמה ריקה, לא עבורנו".

השארת תגובה