משה חיים מצטרף לרשימת ש"ס לעיריית תל אביב יפו

משה חיים
משה חיים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לקראת הבחירות המוניציפליות, נרשם חיזוק משמעותי וחשוב ברשימת ש"ס לעיריית תל אביב יפו. מר משה חיים הצטרף לעשייה הציבורית וישובץ במפלגת ש"ס תל אביב – יפו.

המהלך יצא לפועל בהכוונת רבני וראשי תנועת ש"ס הארצית ולאחר פגישה שהתקיימה בין יו"ר סיעת ש"ס בתל אביב נתן אלנתן ומשה חיים לבין יו"ר ארגון הידברות ומגדולי מחזירי התשובה הגאון הרב זמיר כהן שליט"א המשמש כמורו הרוחני של משה חיים.

משה חיים (51) מתגורר בעיר תל אביב מזה כ-15 שנה ואחראי לשיעור התורה הגדול בעולם שנמסר מידי שבוע על ידי יו"ר ארגון הידברות הגאון הרב זמיר כהן, השיעור התחיל בשכונת רמת אביב בצפון ת"א ובשנים האחרונות מתקיים בבית הכנסת הגדול בתל אביב ומועבר לאלפים ברחבי הגלובוס, באמצעות אתר הידברות ובדף הפייסבוק של משה חיים, שלו 70,000 עוקבים. בנוסף עוסק משה חיים כמפיק. במהלך העשור האחרון ויתר על מספר הפקות יוקרתיות בעקבות חוסר התאמתם לערכיו.

משה חיים הקים מחדש את עמותת ’נזר כהן‘ בנשיאות הרב זמיר כהן לזיכוי הרבים, ומשמש כיו"ר העמותה אשר בין היתר גם מתפעלת את כולל האברכים ’נזר דוד‘ בביתר עלית. בנוסף לכך העמותה דואגת לחלק סלי מזון לנזקקים לשבתות וחגים. בשנת 2016 יזם את הקמתו של שירות "רב על הקו", שירות חינם, אשר נותן מענה לשאלות ותשובות בהלכה לציבור ועד היום חברים בשירות אלפי אנשים.

משה חיים מסר כי "כשנתן פנה אלי והציע לי להצטרף לרשימתו, לא היססתי. לזכות הוא לי לקחת חלק בעשייתו הרבה להרבות קדושה בעיר תל אביב ובשם ה' נעשה ונצליח".

יו"ר סיעת שס בתל אביב והמועמד לראשות העיר נתן אלנתן מסר כי "כשהחלטנו שצריך לצרף לרשימה אדם שפעיל בקרב בעלי התשובה בעיר ושקדושת העיר חשובה לו, ברור היה לי כי חיים הוא הבחירה הנכונה ביותר. אין לי ספק שהצטרפותו תמשיך את גל התמיכה ההולך וגובר שאנחנו רואים מהציבור התל אביבי הצמא לשינוי".

כזכור, לפני כחודש הכריז יו"ר סיעת שס בתל אביב, חבר המועצה נתן אלנתן, על ריצתו לראשות העיר וזכה לברכתם של נשיא המועצת מרן רבינו חכם שלום כהן שליט"א ויו"ר התנועה השר הרב אריה דרעי.

תגובה אחת
  1. בהצלחה רבה.

השארת תגובה