לראשונה: נציגות חרדית בלשכת רואי חשבון

הוקם תא חרדי בלשכת רואי החשבון על ידי המועמד לנשיאות רו"ח ג'ק בלנגה, בתמיכת מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שבירכם בברכת הצלחה

אצל הגר"ח קנייבסקי
אצל הגר"ח קנייבסקי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום רביעי שעבר התקיים באולם האודיטוריום בקמפוס החרדי בקריה האקדמית אונו כינוס מרשים של כ 100 רואי ורואות חשבון חרדים שהביעו תמיכה בהשקת התא החרדי בלשכת רואי החשבון, על מנת לייצג את הנושאים שקשורים לרואי חשבון החרדיים הן ברמת הנושאים המקצועיים הייחודיים למגזר החרדי, הן ברמת ההשתלמויות המקצועיות שיותאמו לצרכים והמאפיינים של הציבור החרדי והן ברמת הפעילות הכללית של הלשכה שתתאים גם לרואי החשבון החרדיים.

התא החרדי בכללותו החליט לתמוך בבחירות שייערכו ביום כ"ד באלול (4.9.18) במועמדות רו"ח ג'ק בלנגה לנשיאות לשכת רואי החשבון, וזאת לאחר שבקבוצת ג'ק בלנגה ישנם 5 מועמדים לוועד בלשכת רואי החשבון (שלושה מועמדים בבחירות ושני מועמדים משוריינים) מתוך ראייה שהצבת מועמדים חרדיים ייתן לרואי חשבון חרדיים את הכוח להיות מעורבים בהליכי החקיקה הפיסקאליים, הצגת עמדות מול הרשויות והעלאת נושאים רלוונטיים בוועד של לשכת רואי החשבון.

התא הוקם על ידי 5 רואי חשבון מובילים: רו"ח אריק אדלר – גזבר עיריית ב"ב, רו"ח אברהם שרף, רו"ח צביקה זאבי – מנהל הכספים של הגמ"ח המרכזי, רו"ח רחלי ברכר ורו"ח ג'ודי בן גד, וכבר היום מונה התא כבר כמה מאות רואי חשבון חרדיים.

מקימי התא החרדי עם ג'ק בלנגה התקבלו השבוע גם לברכת הצלחה בבית מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי.

הכינוס הונחה על ידי רו"ח צביקה זאבי מנהל הכספים של הגמ"ח המרכזי. הרב יחזקאל פוגל יו"ר הקמפוס החרדי בקריה האקדמית אונו בירך את התא החרדי. לאחר מכן, דיבר רו"ח אריק אדלר גזבר עיריית ב"ב מיוזמי ומקימי התא, אשר הציג את החזון וההשקפה של העשייה הציבורית ע"י אנשי מקצוע חרדיים כאשר הם נוטלים חלק מרכזי בהליכי החקיקה ובנושאים המקצועיים.

כמו כן, נאם רו"ח ג'ק בלנגה שהציג את הרעיון ואת החשיבות שרואי החשבון החרדיים יהיו חלק מהנהגת הלשכה. לאחר מכן נערך פאנל מקצועי שעסק בנושאים של מלכ"רים, החוק לאיסור שימוש במזומן והלבנות הון וסוגיות מיסוי שונות על ידי טובי המרצים.

התא החרדי קורא לכלל רואי החשבון החרדיים להתאחד סביב מועמדותו של רו"ח ג'ק בלנגה לנשיאות לשכת רואי החשבון והכנסת המועמדים החרדיים לוועד של הלשכה.

תגובה אחת
  1. ואוו
    מרשים
    המון הצלחה

השארת תגובה