מ"מ רה"ע: אשדוד לא תהיה בית שמש

משנה: "כואב לי לראות את ממדי השנאה נגד חרדים באשדוד", אומר יו"ר ש"ס ומ"מ ראש העיר אבי אמסלם: "אתה מסתכל על אוטובוסים ופרסומים שונים וקורא הסתה"

אבי אמסלם אצל חכם שלום (2)
אבי אמסלם אצל חכם שלום (2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במהלך ראיון שקיים אבי אמסלם יו"ר ש"ס באשדוד בראיון לתכנית הבוקר של שי מלול ברדיו אשדוד אונליין, התייחס מ"מ ראש העיר למערכת הבחירות הסוערת העוברת על אשדוד.

"כואב לי לראות את ממדי השנאה נגד חרדים באשדוד", אמר אמסלם בראיון, "אתה מסתכל על אוטובוסים ופרסומים שונים וקורא הסתה, איך המועמד הזה הולך להילחם עם קבוצה באוכלוסייה, זה קשה כי ככה מנסים להביא הרס וחורבן לעיר שמרקם החיים שלה הוא יוצא דופן".

אמסלם התייחס לטענות על כפיה דתית בעיר ואמר "אני בעד להילחם בדרכים המקובלות, אבל אני נגד כפייה, אני נגד כוח, אני נגד דעתנות, לכן אני אומר שתמיד יש את ההידברות. והיה משבר שנקלעו אליו, והחכמה הייתה לעצור ולראות איך אנחנו חיים באותה אחדות ובאותו מרקם חיים יפה, וזה מה שקרה".

אמסלם התייחס גם לקמפיין של אחד המועמדים לראשות העיר שהתריע מפני הפיכת אשדוד לבית שמש: "אשדוד לא תהיה בית שמש לעולם, יש פה ראש עיר מצוין. הוא יצא ממשבר ענק שניסו להכניס אותו, הוא יצא מכאוס ענק ביד רמה, הגיעו מנהיגים ארציים לעיר כדי להתסיס, זה לא צלח כי זה לא העיר שלנו ולא התרבות שלנו", סיים אמסלם.

תגובה אחת
  1. זה בושה.

השארת תגובה