כנס חיזוק והתעוררות לחודש אלול, והילולת הבן איש חי

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האירוע נערך בהשתתפותם של רבנים ואישי ציבור, ובראשם הראשל"צ רבי יצחק יוסף, רבה של צפת הרב שמואל אליהו, הרב אליהו ביטון רבה של ביריה, הרב דיעי רבה של חצור ,הרב יוסף אלמשעלי רבה של מועצה אזורית מרום הגליל, רונן גנון מנכ"ל מוסדות הליכות עולם, משה אילוז מנכ"ל אל המעיין, הרב שמעון מלכה, הרב בן צין תייר, מרדכי אילוז מנכ"ל שערי ציון, נהוראי לחיאני סגן ראש העיר, ראש העיר מר אילן שוחט, יוסי גלנט חבר מועצת העיר, משה אוחיון המשנה לראש העיר, נחמן גלבך חבר מועצת העיר ויו"ר אגודת ישראל, מר אורי אילן יו"ר ועדה מחוזית מחוז צפון, מר מוטי כהן מנהל אגף החינוך בעיריית צפת.

במהלך הערב נשאו הרבנים דברי חיזוק והתעוררות לקראת הימים הנוראים, בשבח מוסדות הליכות עולם והעומד בראשה הרב רונן גנון,במהלך הערב נהנו המשתתפים עם תזמורת פירקת אל נור בהרכב של 18 נגנים עם הזמר אדיר מלכא.

עם כניסתו של הראשון לציון בליווי סגן ראש העיר ותלמידו של הרב, נהוראי לחיאני האולם נעמד על רגליו ביראת קודש.

הראשל"צ רבי יצחק יוסף נשא דברים לרגל המעמד המיוחד. בנאומו נשא הראשל"צ דברים חוצבי להבות אש על גדלותו של מרן 'הבעל איש חי' זיע"א, ומה כל אחד ואחד מאיתנו צריך ללמוד מזה- בענייני יגיעה והתמדה בתורה, קדושה, תפילה, מידות.

הראשל"צ רבי יצחק יוסף דיבר בהרחבה על המעלה העצומה של לימוד ההלכה ובייחוד מספרי מרן הבן איש חי, הרב שיבח את פעילותו של הרב רונן גנון ועל הזכות שנפלה בחלקו להקמת בית הספר וייסוד כולל על שמו של הבן איש חי.

הרב שיבח את פועלו של סגן ראש העיר נהוראי לחיאני שמאז כניסתו לתפקיד עולם התורה בצפת פרח ושגשג בצורה בצורה יוצאת דופן.

הרב בירך את התושבים לשנה טובה והציבור הרחב יצא מן הערב מתוך תחושת התרוממות וחיזוק רב.

השארת תגובה