בגאז' נולד: מהפכה בעולם הטיולים והנסיעות לשבת

'אין מקום ברכב' יוצא מהלקסיקון: הצ'ימיגג הוא מנשא מתקפל המתאים לכל גג של רכב מסחרי ופרטי בכל גודל שהוא למעשה בגאז' נוסף • אפשר לארוז כל מה שרוצים מבלי לחשוב פעמיים • חובה בכל רכב

צילום: גיל דור
צילום: גיל דור
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

צ'ימיגג – המנשא המתקפל לגג הרכב. פיתוח ישראלי שהוביל לשינוי בתרבות הנסיעה והקמפינג, בארץ ובחו"ל – כל השנה. מהיום צ'ימיגג הוא חלק מהמשפחה, בכל טיול או חופשה. מעכשיו תוכלו לקחת אתכם בלי להתפשר – בגדים (תשכחו מלעשות כביסה), כיסאות, שולחנות, שקי שינה ומזרונים, משחקים וצעצועים (בלי לתסכל את הילדים מה לוקחים ומה משאירים). אתם לא תאמינו כמה מקום יש בפנים.

צ'ימיגג הוא מנשא לגג הרכב המקורי והנמכר ביותר בישראל, פרי פיתוח ישראלי – שם רשום במשרד המשפטים. המוצר נועד להתמודד עם היעדר מקום בתא המטען של הרכב עבור נסיעות ארוכות, נסיעות בחו"ל, העברת דירה, קמפינג וטיולים. בעקבות הצורך נוצר הפתרון – צ'ימיגג, שהוא למעשה בגאז' נוסף על גג הרכב.

הצ'ימיגג הוא מנשא מתקפל המתאים לכל גג של רכב מסחרי ופרטי בכל גודל (כולל מכונית וואן גדולה, רכבי שטח 4X4, וג'יפים), המגיע לצורך כך במבחר גדלים ודגמים הנעים בין 500-800 ליטר, ובמחירים החל מ-600 ₪. הצ'ימיגג נייד וקומפקטי, הרכבתו פשוטה ביותר, ע"י כל גבר או אישה, ועל כל סוג רכב, בקלות ובמהירות. אין צורך בגגון כדי לחבר את המנשא לרכב. כל דגמי הצ'ימיגג החדשים אטומים למים ואבק, ובגמר השימוש מורידים ומקפלים. בזכות היותו מוצר העשוי מחומרים גמישים, הוא מקבל צורה אווירודינמית ולכן שקט בנסיעה. משקלו העצמי נמוך משמעותית (בין 2-5 ק"ג בלבד) מה שמאפשר שימוש גם בנסיעות לחו"ל. בגמר השימוש ניתן לקפלו ולהכניסו לתיק קומפקטי מצורף.

הצ'ימיגג מתאים כמנשא לעגלות ילדים ואף לעגלות תאומים, ועדיין משאיר מקום רב למזוודות ולאביזרים נוספים. בנוסף, ניתן להעבירו בקלות ובמהירות מרכב לרכב, ולכן מתאים גם לרכב ליסינג או לרכב שכור בארץ ובחו"ל. כל הדגמים עשויים מבד פוליאסטר מחוזק באיכות הגבוהה ביותר, ובעלי בסיס פולימרי אקטיבי מובנה לאיזון לחצים (Crosslinked PE Foam) למניעת פגיעה בגג הרכב, ולמניעת מגע ישיר בין תוכן המטען לבין הגג, כדי למנוע שריטות. כל הדגמים נבדקים בקפידה במכון איכות ובטיחות בינלאומי לפני שיגורם לארץ. בשל איכות המוצר הגבוהה והבלתי מתפשרת, מתחייבת החברה לחמש שנות אחריות, בהתאם לתעודת האחריות. בזכות גמישותו הרבה של המנשא, ניתן למלאו גם בפריטים בלתי שגרתיים, שאינם נכנסים לבגאז' כמו תופים ורמקולים.

לאורך השנים נעשית מול הלקוחות למידה מעמיקה של רצונות וצרכים, על פיה משופרים המוצרים באופן תדיר, ונוצרו דגמים באורכים שונים ועם אביזרים חדשים, המותאמים באופן מדויק לתנאי השטח, לסגנון החיים, לגודל המשפחות, כמות המשתמשים, ולתנאי האקלים המשתנים. מעבר לבטיחות המוצר, שמה החברה דגש רב על שרות ונוחיות עבור המשתמש, הכוללים הוראות הרכבה פשוטות וידידותיות בעברית, סרטון הדרכה, סיוע שוטף בשימוש ובתחזוקה (גם לאחר הרכישה) דרך מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה (מלבד שבתות וחגים), והתאמת הדגם והנפח הרצוי באופן פרטני, ע"י נציג שרות אישי. צ'ימיגג הוא מנשא לרכב עם בסיס פולימרי מובנה למניעת שריטות ותזוזה, איזון לחצים ומניעת מגע של התכולה בגג הרכב, וכולל בד ותפרים האטומים לחלוטין למים ואבק. צ'ימיגג מותאם לדרישות משרד התחבורה, על פיהם חל איסור מוחלט להתקין באופן זמני או קבוע כל אביזר או מתקן על גג הרכב או בתוכו, בצורה שתפגע בפעילותם התקינה של כריות האוויר לרבות כריות וילון (צד). בהתאם לכך, צ'ימיגג בעל וויי תפס ייחודיים (פטנט עולמי רשום) המחברים בין המנשא לבין הרכב ואינם פוגעים בכריות האוויר הצדדיות, בניגוד לאחרים המשתמשים ברצועות חיבור בתוך הרכב, או בוויי חיבור לא מותאמים, באופן לא בטיחותי והמנוגד לחוק.

צ'ימיגג מציע שרות Trade In – אפשרות לבדיקת המוצר ולהתרשמות לפני הרכישה, ובנוסף, השכרה על בסיס שבועי/חודשי עם אפשרות רכישה בהמשך, ואפשרות רכישה מרוכזת בהנחה לגופים מאורגנים וקבוצות רכישה.

רוב דגמי המוצר עשויים מבד פוליאסטר, שהוא הבד העמיד ביותר מסוגו, וכן הקליפסים המחברים את המנשא לרכב עומדים בדרישות המחמירות ביותר. הדגמים האטומים למים עשויים מבד פוליאסטר מחוזק או משמשונית רב שכבתית, בעלי פרופיל אווירודינמי משתנה, המוביל לחיסכון משמעותי בדלק. בכל דגמי צ'ימיגג ציפוי פנימי ותפרים האטומים לחלוטין למים, סגירות סקוטש כפולות לאטימות מרבית, רוכסן דו ראשי SBS או YKK איכותי עם נעילה, פס קישוט צבעוני, רצועות מתיחה "צפות" בתעלות רוחביות להידוק מקסימלי לרכב, בד תלת שכבתי מחוזק, פינות מעוגלות לאטימות משופרת, שתי רצועות אורך בשיטת קרוס לינק להידוק מושלם, סוגרי סקוטש לנסיעה שקטה, ווו תפס ייחודי (פטנט רשום בארץ ובעולם). צ'ימיגג מתאים לכל סוגי הרכבים והדגמים (גם לרכבים בעלי דלתות הזזה) כולל דגמי 2018.

 

השארת תגובה