זועבי: "ארדן מעוניין להטיל אימה על הרחוב הערבי"

על רקע אישור הרפורמה המגמישה את התנאים להחזקת כלי נשק, מאשימה חברת הכנסת זועבי את השר לביטחון פנים בהחלת מדיניות חדשה שנועדה לפגוע במגזר הערבי

נשקים נתפסו באום אל פאחם
נשקים נתפסו באום אל פאחם
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

במגזר הערבי הסובלת מתופעת אחזקת כלי הנשק הבלתי חוקיים זועמים על החלטת השר לביטחון פנים גלעד ארדן להגמיש את התנאים להחזקת כלי נשק בקרב אזרחים בוגרי יחידות קרביות.

חברת הכנסת זועבי מצטרפת גם היא לשורת הגינויים של חברי 'הרשימה המשותפת' נגד היוזמה ומאשימה, את המשרד לביטחון פנים בניסיון "לשלוט באזרחים הערבים ולהשליט אימה וברחוב הערבי, ולשם כך בונים תחנות משטרה, ומגייסים שוטרים ערבים, והמדיניות החדשה משרתת מטרות אלה".

לדבריה, "ידוע שאזרחים רבים נרצחו באמצעות נשק שהוחזק ברישיון של חברות שמירה. החובה להחזיר את הנשק לחברת השמירה בסוף יום העבודה, הצילה חיי אנשים רבים, כפי שהנתונים מראים מעבר לכל ספק. גישה נוחה לנשק חם תורמת לכמות מקרי הרצח, בעוד שמגבלות מורידות באופן חד משמעי את כמות מקרי הרצח".

זועבי מתריעה כי הפלסטינים עלולים להיות אלו שישלמו את המחיר של מדיניות זו ב-2 אופנים:

אפשר לרצוח אותם תוך ציון "הגנה עצמית", האווירה הגזענית בעידוד פוליטיקאים יוצרת אקלים מעודד לכך.

ובנוסף כמובן שמדיניות זו תתרום גם לזליגת כלי נשק רבים לשוק השחור.

2 תגובות
  1. טבעי לא? אתם מטילים אימה על הרחוב היהודי כבר שנים. הגיע הזמן למהפך. ואל תבכו. אם הייתם מבינים שהסכינאות שלכם היא חרב מתהפכת. אל היינו במצב זה היום.

  2. גברת זובי מה חשבת שרק אתם בכפרים תחזיקו נשק זה ליום הדין אנחנו יודעים שבאחת הימים הנשק הרב שנמצא אצלכם יופעל עלינו למשטרה אסור לירות בכם אז אנחנו נעשה זאת מה דעתך זה בשביל לגמור אותכם אחד אחד

השארת תגובה