"החרדים ישבו באופוזיציה, זאת לא בושה"

"יש לפתח את העיר עם מבט אל העתיד, אל המודרנה והטכנולוגיה ולא לימי הביניים, החושך והאפלה" אמר המועמד לראשות העיר אשדוד שמעון כצנלסון

שמעון כצנלסון
שמעון כצנלסון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האם שמעון כצנלסון רואה מקום שהסיעות החרדיות ישבו בקואליציה העתידית שלו? לשאלה הזאת כצנלסון ענה באופן ברור וחד משמעי: "כשאבחר לראשות העיר – אני אקים קואליציה מקיר לקיר, כחברים בקואליציה יהיה עליהם לקבל את קווי היסוד שלי. במידה ומישהו מתנגד ואלה יהיו החרדים, הם ישבו באופוזיציה, זאת לא בושה!"

כצנלסון מחדד את המסרים שלו אל מול יחסי חילונים חרדים בעיר ואומר: "להבדיל ממה שהרגילו אותנו לחשוב, היחסים בין חילונים לחרדים מאז ומעולם היו מורכבים, יחסים שנבנו בדרך כלל על הבנה וכבוד הדדי בין שני הצדדים ומניסיונות למתן קיצוניות מכול צד שהוא. זאת משום שכולנו יהודים, ואיש איש באמונתו יחיה. בדיוק כפי שנשיאת בג"ץ לשעבר אמרה כי יש לאפשר לכול פרט ופרט לעצב את השבת שלו, על פי דרכו ועל פי אמונותיו ולצקת בה תוכן כראות עיניו.

"אשדוד תחייה בהרמוניה תוך הידברות עם כלל הסקטורים השונים באוכלוסייה ללא כפייה של מגזר זה או אחר. לפי כך, אשדוד תהיה עיר פתוחה בה כלל המקומות הציבוריים יעבדו שבעה ימים בשבוע, מקומות תיירות בילוי ופנאי גם כן. יש לפתח את העיר עם מבט אל העתיד, אל המודרנה והטכנולוגיה ולא לימי הביניים, החושך והאפלה. מי שירצה להצטרף לקואליציה על בסיס זה, אפתח לו את הזרעות. מי שלא, יוכל לשבת באופוזיציה".

השארת תגובה