חגי תשרי עומדים להיות נוצצים במיוחד

רשת הבורסה לתכשיטים גאה להציג: קולקציית חגים אלגנטית ואצילית, משובצת יהלומים

עגילי יהלומים, זהב K14 משובצים 1.00 קראט יהלומים | הבורסה לתכשיטים
עגילי יהלומים, זהב K14 משובצים 1.00 קראט יהלומים | הבורסה לתכשיטים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רשת הבורסה לתכשיטים, המובילה את ענף התכשיטים בישראל, עם מבחר ענק של תכשיטי זהב ויהלומים בעיצובים ייחודיים מציגה: קולקציית חגים רומנטית ואצילית המשלבת צורות גיאומטריות ותכשיטי סטייטמנט גדולים שמשחקים בין קלאסיקה למודרניות איכותית ומעניינת.

התכשיטים משובצים ביהלומים ובצבעי הזהב האדום, הלבן והצהוב. מעצבי רשת הבורסה לתכשיטים בחרו השנה לעצב ליין של תכשיטים בהשראת הטבע, בצורות גאומטריות המוסיפות המון עניין לתכשיט ברוח תקופת הסתיו הרומנטית ובצבעוניות ייחודית.

בקו היוקרתי של הקולקציה בולטים פריטים כמו טבעות, עגילים ותליונים גדולים משובצים יהלומים לבנים, צמיד טניס משובץ 8.95 קראט יהלומים, תכשיטי יהלומים דומיננטיים המשלבים בין זהב צהוב, לבן ואדום.

לצד הקולקציה היוקרתית הרשת מציעה קולקציה צעירה ומיוחדת, אשר מושפעת ממגמות בינלאומיות. בין הפריטים, פריט מיוחד של יהלומים עגולים מתנדנדים בתוך מסגרת מרובעת, פרפרים משובצים יהלומים במסגרת ועוד אינספור דוגמאות שמוסיפות עניין לתכשיט. החיתוכים העדינים יוצרים מראה נסיכתי ואצילי ומתאימים ללבוש ערב ויוסיפו המון יוקרה וסטייל גם ללבוש בוקר.

אחד הטרנדים הגדולים של העונה הוא תכשיטי סטייטמנט גדולים. כאלה שמשחקים בין קלאסיקה למודרניות איכותית ומעניינת- למשל טבעות גדולות בעיצובים גיאומטריים ועגילים גדולים.

את פריטי קולקציית החגים ניתן להשיג ב-16 חנויות הרשת ברחבי הארץ ובאתר הרשת www.thebursa.co.il

 

השארת תגובה