מוחיטו: המשקה הלטיני הגיע לארץ לרענן את הקיץ

חברת ניל מג'סטיק גאה להשיק בישראל את הלהיט הבא של הקיץ : FRESH BAR MOJITO • משקה קליל ומרענן בטעם הקוקטייל הקלאסי – מוחיטו, ללא אלכוהול

מוחיטו פרש בר
מוחיטו פרש בר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת ניל מג'סטיק גאה להשיק בישראל את: FRESH BAR MOJITO משקה מוחיטו מוגז בטעם לימון ליים עם עלי מנטה בפחית, ללא אלכוהול.

המשקה הלטיני האהוב והפופולארי ברחבי העולם עושה עלייה בימים אלה לישראל וכובש את המסעדות ברחבי הארץ. מהיום כבר אין צורך בנהג תורן אחרי כל בילוי לילי או מסיבה טובה. FRESH BAR MOJITO משקה מוחיטו מוגז בטעם למון ליים עם ניחוח מנטה טרייה שאינו מכיל אלכוהול מגיע אלינו בטעם חדשני ומרענן ולכן, הוא מעניק את האלטרנטיבה המושלמת בכל יציאה מהבית.

FRESH BAR MOJITO – עשוי מחומרי טעם וריח טבעיים ואינו מכיל צבעי מאכל או נתרן. ייחודו בא לידי ביטוי בטעם ובניחוח שלו הלמון ליים מוכר בזכות טעמו המעודכן הנחשב לסוג לימון השייך למשפחת ההדרים.

לדברי האני נבסו מנכ"ל חברת ניל מג'סטיק: "כבעלי ניסיון עשיר בתחום המשקאות זיהינו בשנים האחרונות בקרב הקהל הצעיר צורך הולך וגובר במשקה הנותן מענה אלטרנטיבי בדמות קוקטייל מרענן וכייפי, אבל כזה שאינו מכיל אלכוהול". עוד מוסיף האני "פרש בר מוחיטו נותן לקהל שלנו יכולת בחירה מושלמת ועונה בדיוק על הצורך הזה של החלופה לאלכוהול, ערבוב או משקה קל בטעם לימון ליים מוגז".

את הלהיט מייבאת לישראל חברת ניל מג'סטיק הישראלית. FRESH BAR MOJITO מגיע אל המדפים בפחית ירוקה מעוצבת בשפה טרנדית וצעירה.

מחיר מומלץ לצרכן: 5-8 ₪ כמות בפחית: 330 מ"ל.
רכיבים: קלוריות: 39 מ"ל ל-100 גרם, 9.6 סוכרים,
ללא נתרן חומרי טעם וריח טבעיים.
המלצת הגשה: לשים בפריזר 26 דקות לפני הטעימה הראשונה
ניתן להשיג בנקודות מכירה בכל הארץ, חנויות נוחות וקיוסקים
ובהמשך ברשתות השיווק המובילות

השארת תגובה